Elon Musk zostaje CEO Dogecoina. Żarty z 1 kwietnia okazują się bardzo zyskowne

Elon musk w świecie kryptowalut jest znany z wielu jego opinii. Bardzo chętnie wypowiada się na temat tego rynku oraz śledzi wszystkie nowinki blockchainowe. Pierwszego kwietnia mieliśmy tzw. Prima Aprilis. Dogecoin, czyli kryptowaluta piesek, słynna z tego, że została stworzona bez żadnego zamysłu, bez żadnej inicjatywy, zwyczajnie for fun, której kapitalizacja wynosi aż 393 068 235 USD została spompowana zaraz po tym jak zaufana strona pisząca newsy kryptowalutowe zażartowała sobie z czytelników wydając pozytywne, a zarazem mające się nijak do prawdy oświadczenie.

Jedna z najbardziej udanych i wymyślonych historii została rozpowszechniona przez poważną witrynę z wiadomościami kryptowalutowymi. Trustnodes: hardfork Dogecoin, 1 DOGE = 2 DOGE. 

Śmieszki śmieszkami, ale najgorszym, lub najlepszym faktem jest to, że nie którzy inwestorzy uwierzyli w ogłoszenie i zaczeli skupować Dogecoina. Boty wtedy zaczęły wariować, a ceny DOGE’a urosła w ciągu kilku godzin około 20%.

To przykre, że niektórzy handlarze nie mają tyle doświadczenia i wierzą w takie wiadomości. Z drugiej strony, czyli tej lepszej, tak jak pisaliśmy o tym powyżej ich inwestycja przyniosła zyski?

Najlepszym ponieważ, niedługo po Prima Aprilis, Elon Musk napisał na swoim twittterze, że jest dyrektorem generalnym (CEO) Dogecoina.

Osoby, które wzięły na poważnie niefortunny żart w prima aprilis i kupiły Doge’a mogą być nawet 40% na plusie w satoshi, ponieważ cena w ciągu ostatnich 24 godzin ponownie wzrosła 20%. Zapewne Elon Musk również stroi sobie żarty, ale czy na pewno?

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.