Wyciekło wideo prezentujące nową platformę od Telegrama

Wideo, które wyciekło do sieci o tokenie telegrama pokazuje działanie Gram tokena z punktu widzenia użytkownika. Nowa, nadchodząca aplikacja Telegramu pozwoli użytkownikom skanować swoje kody QR, po których użytkownik będzie mógł uzyskać dostęp do lepszych funkcji aplikacji. Z wycieku wideo możemy dowiedzieć się o dwóch zastosowaniach tokenu Gram. Są nimi płatności za gry i darowizny dla osób transmitujących swój content na żywo. Płatności i darowizny będą natychmiastowe, wystarczy jedno kliknięcie.

Telegram będzie promował technologię blockchain w ogromnej populacji. Należy pamiętać o tym, że aplikacja ma już ponad 200 milionów użytkowników. Dla rynku kryptowalut i technologii blockchain może okazać się to kolejnym krokiem do popularyzacji.

Obecnie firma Telegram nie opublikowała żadnych informacji o premierze nadchodzącego tokenu i projektu. Nie ma udostępnionego żadnego kodu, ani nawet strony internetowej.

Filmik prawdopodobnie został ujawniony przez Marata Kharrasova, programistę iOS. Materiał ten nie jest oficjalnym wideo. Telegram zebrał około 2 miliardy dolarów w przedsprzedaży Gram Token.
Więcej na o nowej platformie telegramu możesz przeczytać tutaj.

CoinInsiderPL – Telegram

Jeśli chcesz dołączyć do naszego kanału na telegramie to koniecznie obserwuj nas na twitterze lub na facebooku. Niedługo wystartujemy z nowym kanałem na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do obserwowania.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.