Binance Labs inwestuje 1,25 miliona dolarów w Audius. Token AUDIO +1000%

Binance Labs, spółka giełdy Binance zajmująca się inwestycjami i inkubacjami, dokonała strategicznej inwestycji w Audius. Jest to zdecentralizowany protokół przesyłania strumieniowego, który zapewnia każdemu swobodę dystrybucji, monetyzacji i przesyłania strumieniowego dowolnych treści audio. Binance Labs przeprowadziło rundę rozszerzającą dla Audius o wartości 1,25 miliona dolarów.

Audius ma 750 000 aktywnych użytkowników miesięcznie (MAU) i ponad milion odsłuchań każdego miesiąca na ponad 100 000 utworów. Audius nawiązał już współpracę z czołowymi artystami, takimi jak deadmau5, 3LAU i RAC.

Binance i Audius (AUDIO)

Audius zawiera natywny token platformy – AUDIO, który stawia na bezpieczeństwo, dostęp do wielu funkcji na platformie i zarządzanie. Token AUDIO jest zdobywany przez użytkowników, aby kształtować przyszły rozwój protokołu, tworząc społeczną dynamikę własności unikalną dla branży muzycznej pełnej pośredników.

Sposób, w jaki artyści będą mogli łączyć się bezpośrednio z fanami jest tym, co „jest zgodne z etosem web3”. Audius będzie dokładnie badać w nadchodzących miesiącach, które społeczności przyłączą się z do platformy.

„Audius i jego podejście do powszechnej adopcji kryptowalut należą do najsilniejszych, jakie widzieliśmy. Cieszymy się, że Binance wspiera tę wizję, ponieważ oboje jesteśmy mocno zorientowani w tworzeniu bardziej dostępnej przyszłości dla kryptowalut ”

powiedział szef Binance Labs Wei Zhou o inwestycji.

„Podstawowy zespół Audius nie mógł być bardziej podekscytowany współpracą z Binance poprzez strategiczną inwestycję. Zasięg ich platformy jest niezrównany w społeczności kryptowalut ”

powiedział Roneil Rumburg, współzałożyciel i dyrektor generalny Audius

To partnerstwo opiera się na Binance i jego misji zapoczątkowania powszechnej adopcji kryptowalut i technologii blockchain. Więcej informacji na temat Audius można przeczytać pod tym linkiem.

Wykres AUDIO z giełdy Binance

Binance dzisiaj dodało token AUDIO na swoją giełdę i handel już wystartował. W chwili pisania tego newsa jego cena oscyluje na poziomie 0.25 USDT. Gdy rozpoczęto handel kurs zaczynał się z 0.02 USDT. AUDIO dzisiaj (24.10.2020) osiągnął szczyt cenowy na 0.584 USDT co daje wzrost rzędu 2900%. Aktualnie cena AUDIO jest na 1100% wzroście od chwili listingu oraz ogłoszeniu inwestycji przez Binance.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.