Nadchodzi premiera crypto platformy od Telegrama [TON]

Długo oczekiwana crypto platforma od telegrama w ciągu kilku najbliższych miesięcy może ujrzeć światło dzienne, Firma ogłosiła, że ​​większość prac nad platformą została ukończona i pozostało tylko kilka drobnych zmian, które wymagają dopracowania. Od zeszłego roku rozwijająca się platforma Telegrama była skończona dopiero w 20%. Teraz raporty pokazują, że nadchodzący projekt jest już gotowy w około 90%. Aktualizacja  ujawnia, że Telegram Virtual Machine​​ jest już w pełni gotowy,”potrzebne będą tylko drobne zmiany.” Telegram Virtual Machine wykona obliczenia dokładnie tak, jak robi to virtual machine Ethereum.

Na nadchodzącą platformę Telegrama przeprowadzono pierwszą rundę finansowania przedsprzedażnego na początku 2018 roku.. Druga runda finansowania odbyła się w marcu i w sumie na projekt obydwie dały łącznie 1,7 miliarda dolarów. Nowa platforma to Telegram Open Network (TON) i ma na celu konkurowanie z inteligentnymi platformami kontraktowymi, takimi jak Ethereum, EOS, Tron i wiele innych. Testnet dla projektu powinien rozpocząć się w przyszłym miesiącu. Intencją Testnet’u jest umożliwienie testowania platformy przez strony trzecie i szukanie sugestii oraz poprawek dla aktualnej wersji projektu. Pomimo, że uruchomienie testnetu zaplanowano początkowo na styczeń 2019 to jednak ostatecznie zostało opóźnione.

TON &GRAM

Telegram jest bardzo popularną usługą przesyłania wiadomości w chmurze. To sprawia, że nadchodzący produkt TON jest dość ekscytującą i oczekiwaną premierą. Użytkownicy tej platformy będą mogli łatwo uzyskać dostęp do rynku kryptowalut w celu inwestowania lub kupowania za pośrednictwem GRAM. GRAM jest kryptowalutą budowaną przez Telegram. W ramach przedsprzedaży sprzedano 2,2 miliarda tokenów. Warto zauważyć, że Telegram posiada ogromną bazę użytkowników liczącą około 200 milionów na całym świecie.

Obecny token GRAM, reprezentatywna kryptowaluta TON Blockchain. 200 milionów użytkowników Telegrama, otrzyma portfel TON, dzięki czemu stanie się najbardziej akceptowaną na świecie kryptowalutą, która z łatwością pomieści miliony użytkowników i tysiące zdecentralizowanych aplikacji, aby zapewnić bezpośrednie kanały płatnicze i transfer w milisekundach.

Chociaż wygląda to wszystko pięknie i ładnie to firma Telegram napotkała pewne problemy w Rosji, ponieważ kraj narzucił blokadę jej stosowania. Następnie, Iran także zakazał używania GRAM popierając swoją decyzje tym, iż może stworzyć zagrożenie dla gospodarki kraju.

CoinInsiderPL – Telegram

Jeśli chcesz dołączyć do naszego kanału na telegramie to koniecznie obserwuj nas na twitterze lub na facebooku. Niedługo wystartujemy z nowym kanałem na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do obserwowania.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.