SwissBorg – Promocja! Nawet do 100 EURO za depozyt + polecenie

SwissBorg to renomowana firma na rynku kryptowalut, która posiada swój własny token CHSB. Oferują dostępność inwestowania i przesyłania kryptowalut za pośrednictwem ich aplikacji, na której całkiem niedawno ogłosili nową promocję. Za pobranie aplikacji i zrobienie depozytu o minimalnej wartości 50 EUR otrzymujemy losowo od 1 do nawet 100 EUR w Bitcoinie. Jeśli posiadacie już kryptowaluty, to depozytu można wykonać nawet za ich pośrednictwem przelewając np. BTC czy ETH. Opis i instrukcje promocji znajdziecie poniżej.

SwissBorg Promocja do 100 EURO!

Jak już wyżej wspomnieliśmy, jest możliwość odebrania bonusu o wysokości do 100 EUR. Jest także możliwość polecania promocji i aplikacji swoim znajomym za co również dostajemy bonusy w BTC. Należy mieć to na uwadze, że wartość bonusu jest przyznawana losowo. Nie wiemy czy otrzymamy 5 EUR czy 97 EUR. Nie wiadomo także jak długo potrwa promocja, dlatego jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji to polecamy nie zwlekać, ponieważ wiemy z doświadczenia, że takie promocje często nie trwają za długo.

Bonus SwissBorg – jak poprawnie odebrać? Instrukcja

  1. Zarejestruj się z linku i pobierz aplikację (bez linku nie otrzymasz bonusu) https://join.swissborg.com/r/marcinE4OR
  2. Wpisz swój numer telefonu, kliknij „Claim Your Free Bitcoin”, pobierz aplikację, a w niej klikamy „Get Started” by zacząć tworzyć swoje konto
  3. Wypełniamy dane konta, czyli nasze imię i nazwisko itp. Wypełniamy także ankietowe dane typu zatrudnienie, których zapewne nikt nie będzie sprawdzał.
  4. Weryfikujemy nasze konto. Aplikacja nas sama poprowadzi, a wszystko idzie bardzo sprawnie. Możemy użyć np. prawa jazdy oraz selfie. My mieliśmy zweryfikowane konto dosłownie po 3 minutach.
  5. Ostatni krok to zrobienie depozytu o wartości minimalnej 50 EUR. Możemy go zrobić przy użyciu naszych kryptowalut np. BTC lub ETH, ale także możemy go zrobić za pomocą tradycyjnego przelewu z banku. Jest możliwość zasilenia konta poprzez inne aplikacje fintechowe, np. Revolut czy Bitwala. My zasililiśmy portfel przy użyciu ETH.
  6. Po tym wszystkim pojawi się nam powiadomienie do odebrania bonusu. Klikamy, odbieramy od 1 do 100 EUR i możemy zrobić z tym co chcemy.

Po odebraniu bonusu możecie także polecać aplikację SwissBorg swoim znajomym. Dzięki temu oni jak i Wy otrzymacie dodatkowe bonusy! Powodzenia i dajcie znać w komentarzu jak Wam poszło i jakie bonusy otrzymaliście 😉 Jeśli szukacie innych promocji to zerknijcie także na nasz dział z airdropami oraz dołączcie do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z najważniejszymi newsami z rynku.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.