Swissborg promocja do 100 EUR banner 728x90
Swissborg promocja do 100 EUR banner 728x90

Kryptowaluta na walutę tradycyjną

Kryptowaluta na kryptowalutę

Waluta tradycyjna do tradycyjnej

Kalkulator Bitcoin i Przelicznik kryptowalut

kalkulator bitcoin

Kalkulator Bitcoin to inaczej przelicznik kryptowalut i Bitcoina (BTC) na PLN, USD, EUR. Konwerter i kalkulator wszystkich kryptowalut pozwoli Ci sprawdzić ceny, kursy oraz w łatwy sposób obliczyć twój zysk lub stratę. Jeśli planujesz zakup lub sprzedaż BTC, kalkulator bitcoina i innych kryptowalut pomoże Ci także sprawdzić dokładną jego wartość i ilość.

W czasach gdy wartość Bitcoina nie była na tyle wysoka jak dziś i oscylowała między 10 -100$ rzadko kto używał sformułowania np. satoshi. Zwyczajnie nie była to jednostka miarodajna, a zwłaszcza trudno było w niej wyrazić wartość. Po kilku latach jednostki bitcoina przyjmowały nazwy, a społeczność coraz częściej z nich korzysta. Łatwiej jest powiedzieć lub napisać, że coś jest warte 5000 sat niż 0.00005000 BTC prawda?

Wartość Bitcoina może być wyrażana aż do 8 zer po przecinku. Dzięki naszym narzędziom problemy inwestorów i graczy giełdowych na kryptowalutach zostały rozwiązane. Każda transakcja na giełdzie pokazuje wiele zer co może być nielada wyzwaniem do odczytywania konkretnej wartości. Inwestorzy i użytkownicy przy użyciu naszego Kalkulatora Bitcoin mogą w łatwy sposób przeliczyć ile wynosi np. prowizja, ich zysk/strata z wymiany krypto na krypto lub ile warta jest dana kryptowaluta w innym kraju.

Jednostek BTC jest aktualnie 10 :megaBitcoin(MBTC) , kiloBitcoin(kBTC), decaBitcoin(daBTC), Bitcoin(BTC), deciBitcoin(dBTC), centiBitcoin(cBTC), milliBitcoin(mBTC), microBitcoin(µBTC), Finney, Satoshi(sat).

Wszystkie kursy w naszym przeliczniku są pobierane z serwisu CoinGecko.

Gdzie najlepiej handlować Kryptowalutami?

Handel kryptowalutami powinien odbywać się na najbardziej zaufanych platformach, z których korzysta znaczna większość uczestników rynku. Jedną z wielu takich platform jest giełda Binance, na której odbywa się główny handel między inwestorami. Zanim projekt zostanie dodany na Binance, musi przejść przez szereg wymagań oraz weryfikacji od strony technicznej. To daje nam pewność, że kryptowaluty, które są zdatne do handlu na Binance spełniają najwyższe wymogi pod względem ich fundamentów i zespołu, który je rozwija. Platforma oferuje nam również szereg różnych funkcjonalności i korzyści z posiadania ich natywnego tokenu jakim jest BNB (Binance Coin). Rejestrując się na Binance z naszego linku zaproszeniowego otrzymujesz od nas pełne wsparcie w obsłudze giełdy i pomoc gdyby coś było dla Ciebie nie jasne. Wystarczy do nas napisać na naszych social mediach, np. na facebooku.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.