Animatorzy rynku mogą zarabiać 15 000 $ za pośrednictwem nowego programu 0x (ZRX)

W zeszłym tygodniu, 0x (ZRX), otwarty protokół, który ułatwia wymianę tokenów ERC-20 w łańcuchu Ethereum, zapowiedział utworzenie swojego nowego Programu dla animatorów rynku, jako część szerszych wysiłków na rzecz polepszenia płynność do swojej sieci.

Zgodnie z zapowiedzią animatorzy rynku w ramach nowego programu działają jako interesariusze zarówno w sieci 0x, jak i w Defi, otwartej społeczności zdecentralizowanych platform finansowych. Nowy program wykorzysta kompleksowe kursy edukacyjne, motywujące wynagrodzenie finansowe oraz dedykowany zespół inżynierów 0x, aby stworzyć wydajny rynek i zapewnić płynność ekosystemowi 0x.

Stając się animatorem rynku, stakeholderzy uzyskują szereg unikalnych korzyści, w tym przewagę w postaci korzystania z pierwszeństwa w obrocie aktywami, możliwość tworzenia unikatowych rynków, takich jak rynki NFT, oraz możliwość przejęcia pełnej kontroli nad swoimi cyfrowymi aktywami i wyeliminowania ryzyka związanego z kontrahentami.

Oprócz wymienionych powyżej korzyści, animatorzy rynku otrzymają nagrodę w wysokości 15 000 USD za dołączenie do platformy i wprowadzenie ponad 10,000 USD w zleceniach rynkowych.

Introducing the 0x Market Maker Program

„Rozpoczęcie programu Market Maker jest pierwszym krokiem do zapewnienia większej ilości czynności związanych z 0x i motywacji, by przyciągnąć jeszcze więcej animatorów rynku do naszego ekosystemu. W nadchodzących miesiącach będziemy wydawać nowe deweloperskie narzędzia i ogłaszać kilka innych inicjatyw, więc bądźcie czujni „- zespół 0x w ogłoszeniu.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.