Airdrop: Darmowe kryptowaluty Quarkchain (QKC)

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty które rozdawane są za wykonywanie prostych czynności online w celach promocyjnych. Wcześniej mieliśmy do czynienia z airdropem od najpopularniejszego portfela blockchain.com i rozdawane były Stellary (XLM) o wartości od 25$ do 50$. Akcja promocyjna miała na celu powiadomić społeczność o dodaniu właśnie kryptowaluty XLM do portfela. Airdropów jest całe mnóstwo, każdego dnia pojawiają się nowe. Niestety tylko 10% z nich okazuje się opłacalnymi, ponieważ reszta organizowana jest przez nowe projekty, przez co szansa na uzyskanie darmowych kryptowaluty jest bardzo niska. Znamy taki przypadek, że po wykonaniu jednego airdropa, osoba po 2 latach miała na koncie kryptowaluty o wartości 5000zł. Wykonała jedynie tylko jedną akcje społecznościową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę, Dzisiaj nie spotykamy się z rozdaniem kryptowalut od nowych projektów na wczesnym etapie rozwoju lecz już istniejących, które mają już swoją renome na rynku i są dosyć popularne.

Quarkchain Airdrop

Quarkchain (QKC), blockchainowy projekt który aktualnie zajmuje 157 miejsce w rankingu pod względem kapitalizacji, a cena za 1 sztukę waha się między 0.02$ a 0.025$. Jego cena szczytowa wyniosła 0,341594$ w dniu 5 stycznia 2018 roku. Projekt jest dosyć młody, ma wiele przed sobą uaktualnień oraz zyskuje z tygodnia na tydzień na popularności. Przedstawiamy wam airdrop/bounty od Quarkchain na który zostało przeznaczone 2.000.000 QKC czyli około 50.000$. Czynności jakie trzeba wykonać są banalnie proste. Za prawidłowe wykonanie zadań otrzymujemy punkty, które pod koniec akcji promocyjnej są przeliczane na QKC. Im więcej punktów zbierzesz tym więcej zdobędziesz tej kryptowaluty. Akcja promocyjna kończy się 31 maja więc to ostatni gwizdek na wzięcie udziału. Potrzebujemy jedynie e-maila, konta na twitterze, numeru telefonu. naszego adresu ETH ERC20(nie giełdowy) oraz około 3 minuty wolnego czasu.

Zaczynajmy

  1. Zarejestruj się na stronie Quarkchain Bounty/Airdrop (żeby wziąć udział w Airdropie, trzeba go zrobić z tego linku).
  2. Zweryfikuj swój email i telefon.
  3. Połącz swoje media społeczościowe, głównie chodzi o Twittera.
  4. Zbieraj punkty, im więcej ich zbierzesz tym więcej otrzymasz QKC. (Najwięcej jest za pobranie portfela qPocket na swój smartfon)
  5. Zapraszaj znajomych, za każde zaproszenie otrzymasz 200 punktów oraz 5% ich udziału.
  6. Polub nas na facebooku, na twitterze lub dołącz do naszego kanału na Telegramie (dodatkowe- jeśli chcesz być na bieżąco)

To już drugi Airdrop o którym informujemy. Będziemy także prowadzić listę wykonany przez nas Airdropów byście mogli zobaczyć ile można z tego zebrać kryptowalut i czy to się w ogóle opłaca. Według nas Airdropy są opłacalne, trzeba je tylko robić regularnie oraz nabrać wprawy by nie zajmowało nam to zbyt dużo czasu.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.