Crypto.com wprowadza na rynek swoją giełdę kryptowalut w wersji beta

Crypto.com uruchomiło dziś wersję beta swojej giełdy kryptowalut. Giełda umożliwi handel BTC, ETH, XRP, LTC, EOS, XLM, MCO i USDT. Natywnym tokenem giełdy będzie CRO. Wszystkie wyżej wymienione Kryptowaluty będą dostępne do handlu w parach z BTC, CRO i USDT.

Współzałożyciel i CEO firmy Kris Marszalek:

„Uruchomienie giełdy to nasz naturalny, następny krok, który pozwala nam udoskonalić naszą grę ekosystemową.”

Obecnie, giełda Crypto.com będzie dostępna dla ponad 1 miliona użytkowników, których udało się im zgromadzić dotychczas na platformie.  Tym sposobem, zyskują dużą bazę użytkowników już na samym starcie.

Giełda Crypto.com będzie oferować:

  • Vortex Liquidity Engine firmy zapewni klientom dostęp do głębokich pul płynności.
  • Opłaty na rachunku handlowym: 0,008% maker i 0,02% taker.
  • Certyfikat ISO 27001: 2013 oraz Partnerstwo ze skarbcem Ledger.

Trzymanie CRO zostanie nagrodzone rabatami na opłaty transakcyjne. Im więcej masz CRO, tym większa zniżka, która może nawet wynieść 100%. Ponadto użytkownicy mogą zarobić 20% rocznie za trzymanie CRO.

Nowe zasoby cyfrowe będą listingowane na Crypto.com Exchange przy użyciu „The Syndicate” – platformy pozyskiwania funduszy firmy CRO. Posiadacze tokenu  Crypto.com otrzymają odpowiedni przydział tokenów podczas tych wydarzeń

Firma nigdy nie będzie pobierać żadnych opłat związanych z listingiem . Zamiast tego pomoże projektom pozyskać kapitał, którego potrzebują, aby kontynuować budowę infrastruktury kryptowalutowej. Projekt aukcyjny zapewni przydział własnego tokena do sprzedaży użytkownikom Crypto.com Exchange z 50% zniżką. To znaczy, że posiadacze większych ilości CRO będą mogli zakupić tokeny projektu wchodzącego na giełdę o połowę taniej. Wszystkie wpływy ze sprzedaży zostaną zwrócone do Projektów. Pod tym linkiem więcej informacji.

Oprócz zgromadzonego kapitału i dostępu do ponad 1 miliona użytkowników na platformie Crypto.com, nowe projekty umieszczone na giełdzie Crypto.com za pośrednictwem Syndicate będą miały korzyść ze zwiększenia użyteczności ich kryptowaluty. Kryptowaluty tych firm będzie można wydawać za pośrednictwem ich karty oraz wiele innych usług związanych z Crypto.com Pay. Naszym zdaniem jest to niesamowicie potężna propozycja wartości, która jest korzystna obu stron.

  • Użytkownicy Crypto.com Exchange będą mogli kupować Tokeny Projektu tylko przy użyciu tokenów CRO .
  • Maksymalny przydział tokenów projektu będzie zależeć od ilości posiadanych CRO

Crypto.com wydało zamkniętą wersję beta swojej giełdy. Rejestracje są otwarte dla większej liczby użytkowników, którzy chcą ją wypróbować. Planuje otwarcie giełdy dla ogółu społeczności stopniowo, począwszy od grudnia 2019 roku.

Przypominamy także o możliwości odebrania 50$ bonusu w kryptowalucie MCO za pośrednictwem ich Aplikacji(kantoru). Więcej przeczytasz tutaj. 50$ dostajemy za zamówienie kart płatniczej, która wymaga od nas wcześniejszego zakupu 50 sztuk MCO i zamrożenie ich na 6 miesięcy. Po tym okresie i tak są nam zwracane, a z karty nadal możemy czerpać wiele korzyści. Ciekawe jest też to, że całkiem niedawno firma ogłosiła zamrożenie 60% podaży kryptowaluty CRO na okres 3 lat.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.