Airdrop: PYRO Network rozdaje darmowe tokeny

Dzisiaj przedstawimy wam Airdrop od bardzo nowego projektu jakim jest Pyro Network. Premiera PYRO miała miejsce na początku tego miesiąca. Postanowiliśmy przyjrzeć bliżej się temu co ma do zaoferowania i podjęliśmy decyzję o podzieleniu się z wami airdropami jakie PYRO udostępnia swojej społeczności. Nigdy nie wiadomo jaką cenę osiągnie dany token w przyszłości, a zwłaszcza gdy jest on tak świeży. To może być dobry projekt z dobrym zastosowaniem tokenu. Warto poświęcić kilka minut na wykonanie zadań i odebranie pierwszych tokenów totalnie za darmo, a zwłaszcza, że nie wymaga to od nas żadnego wkładu finansowego. Co ciekawe, PYRO.NETWORK jest już wymienione na CoinGecko, a token PYRO jest zdatny do handlu na kilku zdecentralizowanych giełdach.

Co to jest PYRO.NETWORK ?

PYRO.NETWORK będzie serią zdecentralizowanych projektów. Między innymi powstanie sieć społecznościowa, cyfrowa sieć reklamowa oraz platforma do gier opartych na blockchainie. Każdy z tych projektów ma wykorzystywać PYRO, czyli deflacyjny token ERC20 z opcją stakowania.

Token PYRO jest centralnym środkiem wymiany w powstającym PYRO.NETWORK. Jest to token ERC20 opracowany na blockchainie Ethereum, który ma funkcję deflacji i stakingu. Token PYRO będzie używany we wszystkich aplikacjach tworzonych dla PYRO.NETWORK. Z PYRO będzie korzystać kilka zdecentralizowanych gier działających na blockchainie Ethereum, zupełnie nowa platforma sieci społecznościowych, platforma reklamowa i wiele innych aplikacji. PYRO ma mieć zastosowanie w wielu przyszłych zdecentralizowanych aplikacjach, które są w planach deweloperów.

Czym różni się PYRO od innych, deflacyjnych tokenów?

Wszyscy byliśmy świadkami napływu eksperymentalnych tokenów deflacyjnych w połowie 2019 roku. Większość z nich jest obecnie nieaktywna lub została porzucona przez programistów, ponieważ nie mieli żadnej wizji zastosowania ich tokenu poza faktem, że mieli funkcje automatycznej redukcji dla ich maksymalnej podaży. PYRO to o wiele więcej. Inteligentny kontrakt został zaprojektowany od zera i otrzymał nowe funkcje, które oddzielają PYRO od innych tokenowych projektów. PYRO ma funkcje stakingu, użytkownicy są wynagradzani w wysokości 2,5% za każdą spaloną transakcję proporcjonalnie do ich postawionej kwoty. 1% to dolny poziom, aby zapobiec samozniszczeniu zapasów i pomóc w budowaniu wokół niego całego ekosystemu by był użyteczny. Portfel PYRO jest wbudowany w stronę internetową za pośrednictwem wtyczki metamask, która pozwala zarządzać i odczytywać dane z wcześniej podpiętych portfeli ERC20.

Ekonomia tokenu PYRO:

 • Początkowa podaż: 1 miliard
 • Ostateczna podaż: 10 milionów (1% początkowej podaży)
 • Współczynnik spalania: 5% dla każdej transakcji ( za wyjątkiem adresów umieszczonych na białej liście, takich jak umowy z airdropu, umowy o zdecentralizowane giełdy itp.)
 • Nagrody za Staking: 2,5% wszystkich dokonanych transakcji zostanie rozdzielone pomiędzy osoby stakeujące proporcjonalnie do kwoty, którą stakeują.
 • Opłata za Staking: 5% opłaty naliczane jest po „odblokowaniu” tokenów. Kwota jest następnie rozdzielana między pozostałych stakeujących.
 • Decimals18
POTENCJAŁ SIECI PYRO

Zdecentralizowane gry staną się jeszcze bardziej popularne w nadchodzących latach. Widzieliśmy już całkiem udane gry, takie jak Crypto Kitties i Gods Unchained, ale to dopiero początek. Jednym z celów PYRO.NETWORK jest wejście na ten rynek poprzez opracowanie nowych gier, które będą wykorzystywać PYRO (ERC20) jako walutę gry. Oprócz tego PYRO zyska swoją użyteczność dzięki reklamodawcom, osobistościom z mediów społecznościowych i entuzjastom blockchain. Nie wspominając już o tym, że jest to token ERC20 z wbudowanym zimnym stakingiem, który bardzo dobrze nagradza hodlerów.

[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ai8XfxwJz8g” rel=”no” fs=”no”]

Airdrop PYRO i jak mieć ich więcej?

PYRO.NETWORK będzie organizował serię Airdropów, nagród, konkursów i prezentów, które mają być bonusami lojalnościowymi dla społeczności i uczestników za wykonanie określonych zadań. Aktualnie mamy kilka przygotowanych możliwości odebrania darmowych PYRO. Zaczynajmy:

Airdrop na telegramie pochodzący od zewnętrznego organizatora airdropów. Za wykonanie zadań otrzymujemy 600 PYRO oraz 300 PYRO za każdą zaproszoną osobę. Dystrybucja tokenów ma odbyć się pod koniec lutego 2020 roku.

Instrukcja:

 1. Dołącz do oficjalnego kanału PYRO na telegramie
 2. Dołącz do ich grupy na Discordzie
 3. Zaobserwuj ich profil na Twitterze
 4. Wpisz swój adres ETH (erc200)
 5. Zapraszaj znajomych i za każdą osobę otrzymuj dodatkowe 300 PYRO

Kolejne akcje promocyjne od PYRO z którymi możecie się zapoznać znajdują się na ich blogu w serwisie Medium. Na przykład: nowe social media bounty. Po dołączeniu do ich discorda warto śledzić nowości związane z rozwojem ekosystemu PYRO.

Upewnijcie się czy macie rozszerzenie metamask w swoich przeglądarkach, ponieważ jest to konieczne by otrzymać darmowe PYRO. Od 10 stycznia 2020 roku, użytkownicy mogą odebrać nawet do 100.000 PYRO jeśli na ich adresach było trzymane minimalnie 0.01 ETH podczas bloku o numerze 8900000. Użytkownicy mogą odebrać 10 000 PYRO za 1 ETH, które podczas wspomnianego wyżej bloku znajdowało się na ich adresie. Maksymalnie można odebrać 100k PYRO o ile mieliśmy wtedy 10 ETH. Możesz sprawdzić saldo swojego portfela w wyżej określonym bloku tutaj. Wszystkie pytania możecie kierować na ich telegramie lub discordzie.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.