QuarkChain rozda 5 MLN QKC w swojej nowej kampanii promującej produkty DeFi

Jeśli śledzicie nas na naszym telegramie to dobrze wiecie, że QuarkChain również mocno uderza w rynek DeFi. Od wczoraj prowadzą kampanię promującą ich 5 nowych produktów DeFi, w której uczestnicy biorą udział i mają do zgarnięcia darmowe QKC. Kampania nazywa się „Game of DeFi”, a pula nagród do podziału wynosi 5 mln QKC. A zatem co należy zrobić by zdobyć darmowe QKC? O tym nizej:

Wystarczy zarejestrować się na ich platformie bounty, która jest przeznaczona do akcji promocyjnych. Uczestnicy kampanii mogą zdobywać punkty, które następnie są zamieniane na QKC. Im więcej punktów się zdobędzie, tym więcej QKC z puli jest nam przyznawane. Aktualnie zadania do wykonania są banalnie proste, wystarczy zrobić kilka akcji na twitterze, które mają na celu promocje nowych produktów DeFi od QuarkChain.

QuarkChain również idzie w DeFi

QuarkChain na swoim blogu poinformował także, że kampania ta będzie wzbogacana o nowe zadania dla uczestników, czyli będzie można zdobywać jeszcze więcej punktów i pomagać przy rozwoju projektu.

Podczas rejestracji najlepiej jest korzystać z gmaila, gdyż na polskie poczty nie zawsze dochodzą wiadomości aktywacyjne.

Oprócz zadań na twitterze mamy możliwość zapraszania swoich znajomych do uczestniczenia w kampanii promocyjnej za co dostajemy 100 punktów od osoby. Należy jednak pamiętać o tym, że żeby otrzymać 100 punktów za zaproszoną osobę, ta musi wykonać przynajmniej jedno zadanie społecznościowe. Jeśli ta informacja była dla Ciebie przydatna to zapraszamy do rejestracji i zbierania punktów. Niedługo więcej informacji.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.