Airdrop: Darmowe kryptowaluty Presearch (PRE)

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty które rozdawane są za wykonywanie prostych czynności online w celach promocyjnych. Wcześniej mieliśmy do czynienia z airdropem od najpopularniejszego portfela blockchain.com i rozdawane były Stellary (XLM) o wartości od 25$ do 50$. Akcja promocyjna miała na celu powiadomić społeczność o dodaniu właśnie kryptowaluty XLM do portfela. Airdropów jest całe mnóstwo, każdego dnia pojawiają się nowe. Niestety tylko 10% z nich okazuje się opłacalnymi, ponieważ reszta organizowana jest przez nowe projekty, przez co szansa na uzyskanie darmowych kryptowaluty jest bardzo niska. Znamy taki przypadek, że po wykonaniu jednego airdropa, osoba po 2 latach miała na koncie kryptowaluty o wartości 5000zł. Wykonała jedynie tylko jedną akcje społecznościową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę, Dzisiaj nie spotykamy się z rozdaniem kryptowalut od nowego projektu na wczesnym etapie rozwoju lecz już istniejącym, który ma już swoją renomę na rynku i jest dosyć popularny.

Presearch – Darmowe PRE za wyszukiwanie

Presearch (PRE) to token działający na platformie Ethereum. Obecnie tokenów PRE jest 170 mln z czego 155 mln jest już w obiegu. Aktualna cena PRE to $ 0.056635 . Jego volumen wynosi $ 273.13 K, a kapitalizacja kształtuje się na poziomie $ 22.44 M. Cena w ciągu ostatnich 24h zmieniła się o -0.01%. Więcej informacji można znaleźć na ich oficjalnej stronie.

Jak zdobywać darmowe tokeny PRE?

Presearch to platforma dzięki której możemy wyszukiwać frazy w Googlach i innych wyszukiwarkach. Presearch jest połączony z wieloma różnymi wyszukiwarkami i za każde wyszukanie jesteśmy nagradzani. Platforma aktualnie działa w wersji Beta, dlatego też możemy spodziewać się udoskonaleń kiedy przejdą na wersję ostateczną. Za samą rejestrację z tego linku otrzymasz na start 25 tokenów Presearch. Za każde wyszukanie otrzymujemy 0.25 PRE. Maksymalnie w ciągu dnia możemy zdobyć 8 tokenów PRE przy maksymalnej ilości wyszukiwań, 32 razy. Należy pamiętać by nie wyszukiwać fraz na siłę. Czyli nie wyszukiwać 32 w ciągu 3 min bo to grozi banem i utratą konta. Najlepiej jest gdy korzystamy z Presearch jak ze zwykłej przeglądarki. Rano, popołudniu i wieczorem, tak, żeby nie wyglądało to podejrzanie, że zależy nam tylko i wyłącznie na tokenach. 8 PRE x 30 dni = 240 tokenów przy aktualnej cenie z dnia 10.07.2019 to nieco ponad 3.3$. Zwróćmy uwagę, na to, że ATH tokenu PRE to 1.40$.  Jedyne czego potrzebujemy do zbierania PRE to rejestracja na platformie z wykorzystaniem swojego meila oraz wyszukiwarka. Dodatkowo mamy możliwość polecania innym osobom korzystanie w Presearch.

presearch
Za każdą osobę, która zdobędzie minimalnie 100 PRE z tytułu wyszukiwań i będzie aktywna przez 2 miesiące od czasu rejestracji otrzymuje 25 sztuk PRE. Możliwości są duże, należy jedynie pamiętać i przestrzegać zasad, by naliczyło nam nagrodę oraz by nie dostać bana w wyniku nagminnych wyszukiwań.

Zaczynajmy

  1. Rejestrujemy się na www.presearch.org (Otrzymasz na start 25 PRE)
  2. Potwierdzamy swojego meila
  3. Przechodzimy samouczek i szybkie oprowadzenie po platformie
  4. Możemy teraz wyszukiwać i zgarniać 8 PRE dziennie + polecenia
  5. Żeby móc polecać, należy wejść w zakładkę Profile>Refferals oraz zaakceptować regulamin
  6. Pamiętaj by przestrzegać regulaminu
  7. Polub nas na facebooku, na twitterze lub dołącz do naszego kanału na Telegramie (dodatkowe- jeśli chcesz być na bieżąco)

To już trzeci Airdrop o którym informujemy. Będziemy także prowadzić listę wykonany przez nas Airdropów byście mogli zobaczyć ile można z tego zebrać kryptowalut i czy to się w ogóle opłaca. Według nas Airdropy są opłacalne, trzeba je tylko robić regularnie oraz nabrać wprawy by nie zajmowało nam to zbyt dużo czasu.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.