Airdrop: Blockchain.com ponownie rozda darmowe kryptowaluty. Do odebrania Blockstack (STX)

Airdropy, czyli darmowe kryptowaluty, które dostajemy od projektów w celach promocyjnych w zamian za wykonanie zazwyczaj kilku drobnych czynności online. Dzisiaj przedstawiamy Wam airdrop od zaufanej firmy jaka jest blockchain.com. Jest to portfel dla kryptowalut online, giełda oraz wiele innych usług świadczonych przez specjalistów z branży. Kilka miesięcy temu, blockchain.com rozdawał darmowe kryptowaluty Stellar (XLM). Każdy miał szanse otrzymać 50$ w kryptowalucie totalnie za darmo. Ostatnio, firma ogłosiła kolejny airdrop. Tym razem otrzymamy STX, czyli kryptowaluty od Blockstack o wartości 10$. Dodatkowo jest możliwość otrzymania darmowych BTC, ale o tym dowiecie się niżej.

Airdrop Blockstack (STX) ~11$ +1$ ref

Od blockchain.com dostaniemy w lutym kryptowalute STX wywodzącą się Blockstack. Wystarczy, że będziecie zarejestrowani na platformie blockchain.com oraz mieli status zweryfikowanych. Ci, którzy brali udział we wcześniejszym airdropie mają to już za sobą, natomiast nowi użytkownicy muszą przejść przez weryfikację by otrzymać darmowe STX. Po wykonaniu tej czynności możesz skorzystać z promocji, którą oferuje Blockstack. Za rejestracje na ich stronie otrzymujemy darmowego dolara w BTC oraz 1$ za każde polecenie.

Czasz potrzebny na wykonanie zadań to zaledwie 5 minut. Potrzebujesz: adres email oraz numer telefonu.

Instrukcja:

  1. Zarejestruj się na stronie blockchain.com
  2. Zweryfikuj swoją tożsamość
  3. Przejdź do nowej zakładki Airdrops i weź udział w przyszłym rozdaniu
  4. Zarejestruj się na stronie yournewinternet.com
  5. Potwierdź meila oraz numer telefonu by otrzymać 1$ w BTC oraz 1$ za każde polecenie.
  6. *Numery z Polski są zablokowane z powodu nadmiernych ilości wyłudzeń.

W lutym 2020 roku, zweryfikowani użytkownicy portfela blockchain.com powinni otrzymać równowartość 10$ w STX. Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z najlepszymi promocjami ze świata kryptowalut.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.