Airdrop: Darmowe Kryptowaluty LBC od LBRY Credits

Airdrop w dość prostej postaci. Przedstawiamy wam dzisiaj program „Rewards” od platformy LBRY. System wynagrodzeń został wznowiony kilka dni temu, a użytkownicy korzystają z niego na potęgę. LBRY to projekt mogący pochwalić się 3 letnim stażem na rynku kryptowalut oraz ciągłym udoskonalaniem swojej platformy, która służy twórcom treści jako alternatywne i zdecentralizowane miejsce do publikacji swojego contentu. LBRY ma swój natywny token LBC i to właśnie w nim otrzymuje się nagrody. Wystarczy być aktywnym użytkownikiem platformy lbry.tv.

LBRY Credits i kryptowaluta LBC – co to jest?

LBRY jest miejscem, w którym użytkownicy mogą znaleźć świetne filmy, muzykę, książki elektroniczne i wiele innych ciekawych plików. Można powiedzieć, że jest to ogromna biblioteka cyfrowa, która jest dostępna na wszystkich urządzeniach. Ale to tylko okładka, ponieważ cały ekosystem LBRY składa się z wielu elementów współpracujących ze sobą. Przede wszystkim, LBRY to protokół, który pozwala każdemu tworzyć aplikacje, które wchodzą w interakcje z treściami cyfrowymi w sieci LBRY. Aplikacje zbudowane przy użyciu protokołu pozwalają twórcom przesyłać swoje prace do sieci hostów LBRY (takich jak np. BitTorrent), ustalać cenę za stream lub pobranie (tak jak w iTunes) lub udostępniać treści za darmo (jak w YouTube bez reklam). Publikowane prace mogą być filmami, plikami audio, dokumentami lub dowolnym, innym plikiem danych.

Tradycyjne witryny z filmami (lub innymi treściami), takie jak YouTube, Instagram i Spotify, przechowują przesłane pliki na swoich serwerach i pozwalają widzom je pobrać. Pozwalają też twórcom zarabiać pieniądze poprzez reklamę lub inne mechanizmy. Istnieją jednak pewne znane wady, szczególnie dla osób, których materiał jest postrzegany jako nieprzyjazny dla reklamodawców.

LBRY ma być alternatywą dla tych witryn, umożliwiając wydawcom i ich fanom bezpośrednią interakcję bez ryzyka demonetyzacji lub innych ingerencji.

LBRY Credits

Twórcy na Youtube mogą zintegrować platformę LBRY i zarabiać na swoich publikacjach. LBC to kryptowaluta służąca jako środek wymiany wartości między użytkownikami. Podczas hossy w 2017 roku, jedna sztuka osiągnęła wartość aż 2.5$.

Airdrop – Program wynagrodzeń na platformie LBRY

By zbierać LBC na platformie wystarczy pobrać aplikację i być aktywnym użytkownikiem. LBC otrzymujemy za: oglądanie filmów, codziennie odwiedziny, wyświetlenia, ilość followersów oraz ilość osób, które obserwujemy. Mamy także możliwość zapraszania osób do korzystania z LBRY. Żeby móc wziąć udział w programie nagród, należy także potwierdzić swoje konto tym, że jesteśmy prawdziwymi ludźmi. Potwierdzenie odbywa się nasz e-mail, nr. telefonu lub wysłanie linku do jednego ze swoich profili społecznościowych w komunikatorze discord. Tutaj link do naszego profilu na lbry.tv do obserwowania. W razie jakichkolwiek pytań możecie pisać do nas na naszym facebooku.

Instrukcja:

    1. Pobierz platformę LBRY z tego linku
    2. Zweryfikuj swoje konto za pośrednictwem e-mail lub numeru telefonu
    3. Przejdź w zakładkę Rewards i zbieraj LBC za korzystanie z platformy
    4. Zaobserwuj nasz kanał na lbry.tv : kanał @CoinInsider.pl
    5. Opcjonalnie: Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z podobnymi informacji z rynku kryptowalut

Pamiętaj! Jedno konto na jednego użytkownika. Multikonta są zabronione, po wykryciu przez system są usuwane bezpowrotnie.

Youtube banuje kanały o tematyce kryptowalut. Youtuberzy natychmiastowo szukają zdecentralizowanych platform do publikacji treści. Kryptowaluta od LBRY Credits (LBC) wzrasta ponad 100% w 6 dni. Przeczytasz o tym więcej w naszym poprzednim artykule: Ban krypto kanałów na Youtube?

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.