Promocja Bitwala powraca. Bonus 30 EUR za rejestracje dla nowych użytkowników

Promocja Bitwala została wznowiona. Wcześniejszy bonus, który był do odebrania za rejestrację wynosił 15 EUR, teraz został podwojony. Tak, dokładnie 30 EUR otrzymasz za rejestrację, weryfikację oraz utworzenie portfela BTC na platformie Bitwala. Lepsze warunki promocji będą trwać od 5 maja do 21 maja 2020 roku. Dodatkowo, za polecenie Bitwali swoim znajomym, rodzinie i bliskim otrzymamy dodatkowe 30 EUR.

Promocja Bitwala

Czy warto skorzystać z promocji? Bez wątpienia jest to dobra alternatywa by powiększyć swoje portfolio o dodatkowe BTC. Otrzymany bonus możemy bezpośrednio zamienić na platformie na topową kryptowalutę i przesłać ją na swój portfel lub korzystać dalej z Bitwali. Bonus możemy również wypłacić na swoje konto bankowe.

Czym jest Bitwala oraz jak poprawnie zarejestrować się by otrzymać bonus i możliwość zarabiania dodatkowych BTC znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule. Zapraszamy i w razie pytań możecie śmiało pisać do nas na naszych social mediach lub w sekcji komentarzy poniżej.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.