Airdrop: Darmowe kryptowaluty Sologenic (SOLO)~10 USD

Ten airdrop jest dość wyjątkowy. Ponieważ zazwyczaj nie publikujemy akcji promocyjnych w trakcie trwania przedsprzedaży tak on przykuł naszą uwagę. Firma CoinField przekonała nas do publikacji swoimi fundamentami oraz pomyślnie przeprowadzonym prywatnym IEO. Chodzi tutaj o kryptowalutę SOLO, którą prywatni inwestorzy nabyli łącznie za 10 mln USD. Zgodnie z roadmapem, handel SOLO ma rozpocząć się w pierwszym kwartale 2020 roku, a cena startowa to 0.25 USD za sztukę. Aktualnie trwa akcja promocyjna i mamy możliwość zebrania 40 SOLO (~10 USD) za pomyślną rejestrację oraz weryfikację na ich platformie. Więcej informacji i instrukcje znajdziecie poniżej.

Czym jest CoinField oraz co to Sologenic (SOLO)

CoinField jest wiodącą giełdą Bitcoin i kryptowalut. Obecnie udostępnia szeroką gamę kryptowalut, którymi można handlować w parach do sześciu różnych walut fiducjarnych, w tym EUR, USD, CAD, GBP, JPY i AED. CoinField jak większość giełd skupia się uczynieniu świata kryptowalut bardziej dostępnym na całym świecie prze co  nieustannie wprowadza innowacje i rozszerza swój zasięg. Obecnie działa w ponad 150 krajach z Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Azji i nie tylko. Siedziba CoinField znajduje się w Europie, a na ich platformie możemy handlować: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP (XRP), Stellar Lumens (XLM) , Litecoin (LITC), Bitcoin Cash (BCH), DigiByte (DGB), Bitcoin Gold (BTG), 0x (ZRX), Golem (GNT), OmiseGO (OMG), Augur (REP), Zilliqa (ZIL), Basic Attention Token (BAT), Salt (SALT), Civic (CVC), Loom Network (LOOM) oraz stablecoinami.

Sologenic to wyrafinowany ekosystem, który ma umożliwiać bezpieczny i niedrogi proces tokenizacji zasobów na księdze XRP. Ekosystem Sologenic ma działać zasadniczo jako most między Blockchainem a innymi klasami aktywów, takimi jak akcje i fundusze ETF.

Sologenic wprowadzi taki ekosystem, który ułatwi użytkownikom inwestowanie, handel i tokenizację aktywów takich jak akcje, fundusze ETF i waluty tradycyjne. Stokenizowane aktywna będą zdatne do handlu w parze do XRP i SOLO zarówno na giełdzie CoinField, jak i XRPL DEX.

Sologenic, klasycznie zamierza dawać rabaty na opłaty handlowe, a także program premiowania dostawców płynności (LPRP) dla posiadaczy SOLO. Ponadto użytkownicy Sologenic otrzymają DARMOWĄ kartę „kryptowalutową” do codziennych zakupów i transakcji na całym świecie. Ekosystem ma na celu wyeliminowanie barier wejścia dla indywidualnych i instytucjonalnych inwestorów kryptowalutowych, umożliwiając im handel klasami aktywów innymi niż na blockchainie za pomocą jednej kryptowaluty – SOLO. SOLO również ma być dostępny na nadchodzącej, zdecentralizowanej giełdzie: DEX CoinField.

Sologenic team

Airdrop Sologenic (SOLO) ~10 USD

W tej akcji promocyjnej otrzymujemy 40 sztuk SOLO (~10 USD), które są automatycznie dodawane do naszych kont natychmiast po pomyślnej rejestracji. Jedyne co potrzebujemy to zarejestrować się na platformie CoinField, zweryfikować swój email, potwierdzić numer telefonu, a następnie okazać dokument tożsamości (np. prawo jazdy) oraz selfie. Wszystko przebiega bardzo sprawnie, nam całość zajęła dosłownie 5 minut po czym 40 SOLO wylądowało na naszym saldzie. Po wszystkim mamy możliwość zapraszania i zarabiania 40 SOLO od zaproszonej osoby. Czy warto? Zerknijcie na stronę sologenic, przestudiujcie whitepaper oraz roadmap i sami oceńcie. Handel SOLO ma rozpocząć się w pierwszym kwartale 2020 roku.

Instrukcja:

  1. Zarejestruj się na CoinField z tego linku
  2. Potwierdź swój email
  3. Potwierdź swój numer telefonu
  4. Zweryfikuj tożsamość korzystając np. z prawa jazdy oraz kamerki by zrobić zdjęcie twarzy
  5. Po otrzymaniu 40 SOLO zarabiaj zapraszając znajomych (40 SOLO za osobę)
  6. Opcjonalne: Dołącz do naszego kanału na telegramie by takie informacje docierały do Ciebie jeszcze szybciej

Aktualizacja 2019-12-29:

Jeśli komuś nie zaliczyło bonusu kilka minut po weryfikacji to znaczy, że należy spełnić jeszcze jeden wymóg. Wtedy, żeby otrzymać 40 SOLO należy spełnić ten warunek, cytuje: „Nagrody początkowe zostaną przelane natychmiast na oba konta, gdy tylko nowy użytkownik zarejestruje się, ukończy i przejdzie procedurę AML / KYC i dokona pierwszego depozytu na minimum 100 $CAD lub 100 USD lub 100 EUR lub 100 GBP lub 10 000 JPY lub 300 AED(prowizje nie będą brane pod uwagę, jeśli początkowy depozyt będzie w kryptowalucie).

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Zostaw komentarz

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.