Airdrop: Darmowe 25$ w kryptowalucie Stellar

25$ za darmo w kryptowalucie Stellar, co myślisz gdy to czytasz? Pewnie, że nic nie ma za darmo oraz, że to oszustwo…, nie tym razem. Równowartość 25 dolarów jest do zgarnięcia, wystarczy tylko poświęcić 5 minut swojego czasu. Airdropów jest całe mnóstwo, niestety statystycznie wypada, że zaledwie 95% okazuje się stratą czasu, ponieważ większość z nich przeprowadzana jest podczas ICO lub w celu zbudowania fałszywej społeczności. Airdrop to nic innego jak akcja promocyjna danego projektu kryptowalutowego w celu zwiększenia liczby odbiorców oraz polepszenia świadomości klientów o swoim produkcie. Rozdawanie swoich tokenów w zamian za wykonanie klilku prostych czynności. Zazwyczaj nie wiadomo kiedy dokładnie dostaniemy obiecane tokeny oraz czy w ogóle będą coś warte…

25$ za darmo w XLM

W tym przypadku znamy dokładną wartość kryptowalutowy Stellar jaką otrzymamy, a co najważniejsze wiemy mniej więcej kiedy ją dostaniemy. Zazwyczaj trwa to od 12 godzin do maksymalnie 3 dni. Kolejną kluczową gwarancją jest to, że mając już swoje XLM możemy je wysłać na giełdę i od razu spieniężyć.
Cała akcja jest organizowana przez jeden z najpopularniejszych portfeli kryptowalutowych online, który funkcjonuje już ładnych kilka lat. Jest to pierwszy portfel który założyliśmy i z którego dalej korzystamy.
Jest on zdecydowanie godny polecenia, możemy na nim trzymać BTC, ETH, BCH a od niedawna XLM. Akcja promocyjna organizowana jest właśnie z powodu dodania opcji trzymania go na portfelu.

Co zrobić by otrzymać darmowe 25$ w kryptowalucie stellar?

  1. Portfel zakładamy na stronie: www.blockchain.com
  2. Dalsze instrukcje znajdują się na naszym Telegramie

Można tak sobie całą rodzinę zarejestrować i zgarnąć kilkaset Dolarów.
Już się prościej chyba zarobić nie da!

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

Aktualizacja

Airdrop od blockchain.com nie jest już aktualny. Jak tylko pojawi się nowa możliwość odebrania darmowych, promocyjnych kryptowalut na pewno o tym napiszemy. Zapraszamy do sprawdzenia bardziej aktualnych airdropów poniżej.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.