Airdrop: Darmowe kryptowaluty od WazirX. Token indyjskiej giełdy powiązanej z Binance

Airdropy, czyli darmowe kryptowaluty, które są rozdawane podczas akcji promocyjnych w zamian za wykonanie prostych czynności online. Z reguły są to zadania związane z aktywnością na social mediach w celu podbudowania społeczności projektu organizującego Airdrop. Dzisiaj przedstawiamy wam możliwości zgarnięcia tokenów giełdy WizarX. Minimalnie 200 sztuk tokenów nowej giełdy jest do odebrania. WizarX jest platformą, która ostatnio opublikowała wiadomość informującą o powiązaniu i współpracy z jedną z najbardziej popularnych giełd kryptowalutowych Binance. To główny czynnik, który skłonił nas do skorzystania z promocji oraz zamieszczenia tego artykułu. Instrukcje i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie poniżej.

WazirX – Opis giełdy

Wazirx to giełda pochodząca z Indii która połączyła siły, a właściwie została przejęta przez, jedną z największych giełd na świecie czyli Binance. Wazirx posiada swój własny token WRX, pierwszy token w Indiach wspierany przez giełdę. Giełda już dziś jest mocno rozwinięta, posiada również aplikacje mobilne, a przejęcie przez takiego potentata jak Binance sprawi że może być to absolutny numer 1 w tamtym regionie świata. Po tym linkiem znajduje się officjalne ogłoszenie dotyczące przejęcia WizarX przez Binance. Z okazji przełomowego dla indyjskiej platformy wydarzenia, Wazirx przygotował Airdrop, czyli 200 WRX dla każdego użytkownika.

Wstępnie nie można określić wartości tego tokenu, jednakże przy pomocy tak dużego gracza na rynku jakim jest Binance, może okazać się całkiem wartościowy w przyszłości. To tylko spekulacja, co będzie to czas pokaże. Z całą pewnością warto skorzystać z promocji i odebrać darmowe WRX.

Airdrop WazirX (WRX) – Instrukcja

Zasady są banalnie proste, nam całość zajęła jakieś 5 minut. Wystarczy zarejestrować się na platformie WazirX, przejść prostą weryfikację (KYC) i zasilić swoje konto niewielką kwota kryptowalut.

My podczas weryfikacji użyliśmy dokumentu prawa jazdy, zdjęcie przodu, tyłu oraz selfie z dokumentem. Po weryfikacji możemy przystąpić do odebrania tokenów. Warunkiem otrzymania WRX jest dokonanie co najmniej jednej transakcji. W tym celu musimy zrobić minimalny depozyt. My użyliśmy ETH gdzie minimum wynosi 0.01 czyli ok 1,5$. (Warto wysłać trochę więcej by bez problemu zrobić transakcję). My robiliśmy z ETH na USDT i tam transakcja musi być większa niż 0.01, więc przesłaliśmy na WazirX 0.03 ETH.

100 WRX otrzymasz od razu po depozycie, jedna transakcję robimy dla pewności gdyż tak jest w regulaminie. 200 WRX otrzymujemy wtedy, kiedy skorzystamy z czyjegoś linku polecającego, nasz jest poniżej 😉

Zaczynajmy:

  1. Zarejestruj się z naszego linku polecającego by otrzymać 200 WRX: Link do rejestracji
  2. Przejdź przez weryfikacje potwierdzając swoją tożsamość np. dokumentem prawa jazdy
  3. Zasil konto na WazirX symboliczną wartością swoich kryptowalut i zrób dowolną transakcje
  4. Po wszystkim otrzymasz 200 WRX o ile rejestrowałeś się linku polecającego
  5. Masz możliwość polecania. Jeśli osoba, którą zaprosiłeś/ąś na platformę zrobi to samo co Ty, każdy z Was otrzyma dodatkowe 100 WRX
  6. Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z najbardziej opłacalnymi promocjami ze świata kryptowalut

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.