Airdrop: Darmowe kryptowaluty Civic (CVC)

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty które rozdawane są za wykonywanie prostych czynności online w celach promocyjnych. Airdropów jest całe mnóstwo, każdego dnia pojawiają się nowe. Niestety tylko 10% z nich okazuje się opłacalnymi, ponieważ reszta organizowana jest przez nowe projekty w fazie ICO, przez co szansa na uzyskanie darmowych kryptowaluty jest bardzo niska. Dzisiaj przedstawiamy Wam możliwość zgarnięcia kryptowaluty Civic (CVC). Projekt ten funkcjonuje już od dłuższego czasu. Każdy kto uczestniczył w rynku podczas hossy pod koniec 2017 roku powinien kojarzyć tą kryptowalutę. Civic jest dostępy na ponad 50 giełdach, w tym Binance, Bittrex, OKEx czy KuCoin. Wszystkie najpotrzebniejsze informacje i dane historyczne uzyskacie w zakładce coinmarketcapu.

Krótko o Civic (CVC)

Projekt Civic pozwala użytkownikom kontrolować wykorzystanie danych identyfikacyjnych. Korzysta on z najnowocześniejszych technologii weryfikacji tożsamości w celu zabezpieczenia i ochrony transferu danych osobowych. Co ciekawe, projekt Civic pozyskał w 2017 roku w ramach ICO ponad 33 miliony dolarów. Firma organizuje Airdrop w ramach promocji wypuszczenia nowego portfela. Airdrop jest banalnie prosty. Wystarczy zapisać się na waitliste, czyli listę osób oczekujących na premierę nadchodzącego portfela. W Airdropie do rozdania jest 92.5 mln CVC co aktualnie jest równowartością 3.4 mln $. Najważniejsze jest to, że każda osoba, która zapisze się na listę otrzyma prawdopodobnie minimalnie 500 CVC(na tą chwilę około 20-25$), ponieważ większa nagroda czeka na tych, którzy zaproszą na listę większą ilość osób. Jeśli ktoś ma możliwości to maksymalna nagroda może wynieść aż 25000 CVC.

Jak przydzielane są nagrody?

 • Top 500 polecających – 25000 CVC każdy
 • Top 501-5000 polecających – 5000 CVC każdy
 • Top 5001-25000 polecających — 1000 CVC każdy
 • 25001-100000 polecających – nagroda rozdzielana z pozostałej puli – 500 CVC

Każdy zapisany ma szanse na uzyskanie 500 CVC, gdyż na liście jest dopiero zapisanych około 60 tys. osób.

Jak otrzymać darmowe CVC?

 1. Kliknij w ten link i zapisz się na listę klikając „i’m in
 2. Zarejestruj konto podając swoje imię, nazwisko, email i kraj pochodzenia
 3. Po rejestracji zweryfikuj swoje konto klikając na email z potwierdzeniem
 4. Wysyłaj znajomym Twój własny link polecający. Możesz to robić np. na Facebooku, Twitterze i innych social mediach. Dzięki temu twoja szansa na wyższą nagrodę zwiększy się.
 5. Pamiętaj o KYC po oficjalnym udostępnieniu aplikacji
 6. Opcjonalnie: Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco.

Aktualizacja 2020-06-16:

Z pewnością wielu z was zapisywało się meilem na listę osób oczekujących premiery nowego portfela. Dzisiaj przedstawiamy Wam co należy zrobić by otrzymać darmowe CVC w 2021 roku. Civic wraz z premierą portfela wyznaczył nowe i bardzo łatwe warunki, które trzeba spełnić by otrzymać przysługujące nam kryptowaluty.

 1. Należy pobrać Civic Wallet z linku oraz zweryfikować się
 2. Zaprosić na aplikację przynajmniej jedną osobę, która musi również pobrać Wallet i uzyskać weryfikację w aplikacji do 14 września 2020 roku
 3. Wykonaj co najmniej 3 transakcje w następujący sposób:
 4. Wyślij dowolną ilość CVC na aplikację z innego portfela lub giełdy.
 5. Wyślij lub otrzymaj kryptowaluty z przynajmniej 2 różnymi użytkownikami portfela Civic

To wszystko. Oczywiście im więcej zaprosicie znajomych tym większa szansa na większą nagrodę w 2021 roku 😉 Teraz trochę o datach:

 • 15 września 2020: Program poleceń się zamyka. CVC są przypisywane wszystkim kwalifikującym się i zamrożone na przynajmniej 1 rok.
 • 15 października 2020 (lub wcześniej): Zwycięzcy zostaną powiadomieni przez Civic.
 • 15 grudnia 2020 (lub wcześniej): Civic Wallet poinformuje Cie o ilości przyznany dla Ciebie CVC przez e-mail lub w aplikacji.
 • 15 września 2021: CVC dystrybuowane będą do wszystkich kwalifikujących się użytkowników.

Oczywiście są to wstępne założenia, a ekipa Civic zastrzega sobie prawo do zmiany warunków + do przyśpieszenia całego procesu. Na nas czeka 25000 CVC, więc jeśli ktoś potrzebuje wymiany na aplikacji to możecie sobie pomóc na naszym telegramowym chacie.

Wybrane dla Ciebie:

 
Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.