Airdrop: Giełda Bitpanda rozdaje 10€ nowym użytkownikom

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty które rozdawane są za wykonywanie prostych czynności online w celach promocyjnych. Wcześniej mieliśmy do czynienia z airdropem od najpopularniejszego portfela blockchain.com i rozdawane były Stellary (XLM) o wartości od 25$ do 50$. Akcja promocyjna miała na celu powiadomić społeczność o dodaniu właśnie kryptowaluty XLM do portfela. Airdropów jest całe mnóstwo, każdego dnia pojawiają się nowe. Niestety tylko 10% z nich okazuje się opłacalnymi, ponieważ reszta organizowana jest przez nowe projekty, przez co szansa na uzyskanie darmowych kryptowaluty jest bardzo niska. Znamy taki przypadek, że po wykonaniu jednego airdropa, osoba po 2 latach miała na koncie kryptowaluty o wartości 5000zł. Wykonała jedynie tylko jedną akcje społecznościową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę, Dzisiaj przedstawiamy Wam możliwość zgarnięcia 10 euro od giełdy Bitpanda, czyli firmy, która ma już swoją renomę na rynku i jest dosyć popularna.

Darmowe 10 euro oraz tokeny BEST

Austriacka Giełda Bitpanda działa od 2014 roku i oferuje powitalny bonus w postaci 10 euro dla nowych użytkowników. Wczoraj, 26 lipca 2019 poinformowano, że z giełdy korzysta już ponad 1 milion osób. Giełda organizuje też Airdrop swojego tokenu BEST, który mogą otrzymać zweryfikowani użytkownicy. Żeby otrzymać bonus 10 euro od Bitpanda wystarczy rejestracja, weryfikacja oraz wykonanie transakcji o minimalnej wartości 25 euro. Trzeba jednak rejestrować konto z linku polecającego, jeśli zarejestrujemy konto z czystego linku tracimy zaś możliwość zdobycia dodatkowych 10 euro, to jest bardzo ważne. Nasz link znajdziecie w instrukcji poniżej.

Jeśli już założymy konto musimy zweryfikować naszą tożsamość. Weryfikacja na giełdzie Bitpanda może wydawać się skomplikowana, lecz my ją zrobiliśmy bez problemowo. Są dwa rodzaje weryfikacji, light oraz full. Weryfikacja w wersji light wymaga od nas zesknowania kamerką któregoś z dokumentów oraz twarzy. Po pozytywnej weryfikacji light możemy składać depozyty tylko za pośrednictwem przelewu bankowego. Weryfikacja typu full, przebiega początkowo w podobny sposób, jednak na końcu zostajemy połączeni z osobą która zweryfikuje czy my to faktycznie my. Weryfikacja typu full jest jest dostępna dla Polaków tylko za pośrednictwem paszportu, chociaż znamy osoby, którym zaakceptowali weryfikację dowodem. Weryfikacja full daje nam jednak większe przywileje jakimi są dodatkowe metody zasilania środków na giełdzie, karta lub inne procesory płatnicze.

Kiedy mamy już zweryfikowane konto, aby otrzymać bonus 10 euro musimy zrobić transakcje o wartości minimalnej 25 euro. Należy więc zasilić swoje konto i tutaj pojawia się ważna kwestia. Musimy przelać sobie minimalnie np. 25 euro, kupić wybraną kryptowalutę i otrzymamy 10 euro na swój rachunek, o ile rejestrowaliśmy się z linku polecającego. Po wszystkim mamy 35 euro na koncie co daje nam możliwość wypłaty tego na konto, ponieważ są one możliwe od 25 euro. Więc warto zasilić konto np. kwotą 25 euro, my tak zrobiliśmy. Jeśli komuś nie zależy na szybkiej wypłacie środków to można euro zamienić na wybrane kryptowaluty i przelać je na swoje portfele lub korzystać z giełdy. My przykładowo kupiliśmy kryptowalutę Stellar (XLM) by przelać ją na airdrop stakingowy od binance. Stellar w parze do BTC jest bardzo nisko. Resztę inwestujemy w PAN by otrzymać więcej BEST tokenów. Oczywiście po wszystkim mamy możliwość zapraszania osób do korzystania z giełdy.

Zaproszona osoba, zarejestrowana z twojego linku po wykonaniu tych samych czynności co Ty otrzyma również 10 euro. Jeśli ona otrzyma 10 euro to giełda również zasila twoje konto o dodatkowe 10 euro. 1 zaproszona osoba = dodatkowe 10 euro dla Ciebie. Po spełnieniu warunków otrzymania pierwszego bonusu mamy możliwość zgarniania dodatkowych 10 euro za zaproszone osoby. Pamiętaj, by bonus zadziałał dla Ciebie i dla twoich poleconych osób, rejestracja musi zostać wykonana z linku polecającego.

Zaczynajmy:

 1. Zarejestruj się na stronie www.bitpanda.com (tylko rejestracja z linku polecającego daje możliwość odebrania 10 euro)
 2. Zweryfikuj swoje konto (jeśli masz z tym problem, napisz do nas na facebooku, wyjaśnimy krok po kroku)
 3. Po zweryfikowaniu zasil swoje konto euro, dolarami by móc zrobić transakcje.
 4. Zrób transakcję o minimalnej wartości 25 EUR
 5. Otrzymasz bonus, teraz możesz korzystać z twojego linku i zapraszać osoby do korzystania z giełdy by otrzymać więcej euro
 6. Opcjonalne: Dołącz do naszego telegrama by być na bieżąco ze sprawdzonymi promocjami i airdropami ze świata kryptowalut 😉

Airdrop BEST token

Oprócz powitalnego bonusu w postaci 10 euro, po zweryfikowaniu swojego konta masz możliwość otrzymania darmowego, rodzimego tokenu giełdy jakim jest BEST. Wystarczy się zweryfikować i kliknąć „claim airdrop„. Będziemy otrzymać tokeny BEST z puli 10 mln sztuk. By otrzymywać ich więcej możemy zakupić minimalnie 500 sztuk kryptowaluty PAN i trzymać je na portfelu do końca airdropa. Wtedy otrzymujemy dodatkowe BEST z drugiej puli, która też wynosi 10 milionów sztuk. Im więcej masz PAN tym więcej BEST otrzymujesz. Można wykorzystać właśnie na to swój bonus oraz bonusy z poleconych 😉 Airdrop trwa od 9 lipca do 12 sierpnia. Snapshop sald PAN odbędzie się 13stego sierpnia i wtedy też odbędzie się dystrybucja tokenów BEST.

Promocja dotycząca 10 euro prawdopodobnie jest nie ograniczona i nie ma limitu czasowego. Tokeny BEST mogą zaskoczyć swoją wartością w przyszłości, tak jak miało to miejsce z tokenami giełdy Binance. Giełda Bitpanda oferuje także program afiliacyjny w którym płaci Wam 20% od prowizji waszych poleconych. My już skorzystaliśmy ze wszystkiego.

Zobacz także: możliwość zdobywania PRE od Presearch podczas gdy wyszukujesz frazy w swojej wyszukiwarce oraz inne airdropy o których informujemy pod linkiem: LINK

Grafiki przedstawiające potwierdzenie promocji Giełdy Bitpanda
[ess_grid alias=”masonry” layers='{„custom-image”:{„00″:”7221″,”01″:”7184″,”02″:”7185″,”03″:”7186″},”custom-type”:{„00″:”image”,”01″:”image”,”02″:”image”,”03″:”image”},”use-skin”:{„00″:”-1″,”01″:”-1″,”02″:”-1″,”03″:”-1″}}’][/ess_grid]

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

3 Comments

 • Marcin
  Posted 25 listopada 2019 10:20 0Likes

  Czy weryfikacja full jest konieczna do otrzymania 10€?

  • CoiniInsider.pl
   Posted 26 listopada 2019 18:35 0Likes

   Cześć Marcin! Dobrze, że pytasz 😉
   By otrzymać bonus nie ma znaczenia jaki stopień weryfikacji posiadamy, może być full lub light. Natomiast jeśli Bitpanda ostatnio usunęła możliwość weryfikacji w wersji light to nie pozostaje nic innego jak opcja full 😉 Bonus 10 euro cały czas jest aktywny. W razie problemów lub pytań proszę pisać do nas np. na facebooku: https://www.facebook.com/coininsiderpl/. Tam jest sprawniejszy kontakt 😉

 • Robert
  Posted 19 listopada 2020 10:40 0Likes

  Witam,
  Czy promocja jest nadal aktualna?

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.