Bitwala – 30 Euro bonusu za rejestrację. Instrukcja i opinie o bankowość połączonej z Bitcoinem

Bitwala to firma, która łączy w sobie dwa sprzeczne światy i sprawia, że są jednością. Projekt ten łączy tradycyjną bankowość oraz rynek kryptowalut i blockchain. Brzmi dość nietypowo prawda? Bitwala oferuje tradycyjne usługi bankowe takie jak zwykłe konto lub karty debetowe. Co najważniejsze i najciekawsze, użytkownik Bitwali ma udostępniony w swoim panelu portfel BTC oraz kantor kryptowalut do szybkiej wymiany na Euro. To właśnie przykuło naszą uwagę. Poniżej przedstawimy Wam proces rejestracji, weryfikacji oraz możliwość otrzymania bonusu powitalnego w wysokości 30 Euro dla nowych użytkowników.

Czym jest Bitwala?

Projekt Bitwala swoje początki miał już w 2013 roku. Przez pierwsze 3-4 lata firma pozyskiwała fundusze na dalszy rozwój. Bitwala zebrała kilka milionów Euro. Przez 4 lata rozwoju firma postawiła na coś co mogło wydawać się awykonalne. A jednak udało się. Bitwala stworzyła pierwsze na świecie konto, które na jednej platformie oferuje klientom regularne konto bankowe, portfel BTC oraz kantor BTC. Połączenie tradycyjnej bankowości z kryptowalutami dało dużo pozytywnych opinii firmie. Jej usługi są aktualnie dostępne tylko dla obywateli Unii Europejskiej.

Założyciele Bitwali wcześniej świadczyli usługi z zakresu przelewów BTC oraz sprzedaży kart pre-paid. Aktualnie firma współpracuje z niemiecką korporacją o nazwie solarisBank. To właśnie dzięki niej, Bitwala może teraz świadczyć usługi w zakresie kryptowalut i bankowości tradycyjnej.

Co dokładnie oferuje Bitwala?

Aktualnie firma oferuje użytkownikom dostęp do: konta bankowego w walucie euro, portfel Bitcoina, kantor BTC, aplikację mobilną oraz karty płatniczej MasterCard.

Przy tworzeniu portfela BTC na Bitwala wytwarzamy własny klucz prywatny co sprawia, że w razie jakichkolwiek problemów portfel można przywrócić na innym, dowolnym urządzeniu.

Dzięki ich aplikacji mobilnej wszystko jest prostsze, a klient dostaje nawet możliwość utworzenia portfela ETH. Kantor pozwala na wymianę BTC na EUR i odwrotnie, zaś karta płatnicza działa tak samo jak każda inna, tradycyjna karta płatnicza, która jest podpięta do konta.

Bonus 30 EURO dla nowych użytkowników

Bitwala z reguły oferuje bonus powitalny w wysokości 15 euro dla nowo zarejestrowanej osoby. Teraz został on zwiększony aż dwukrotnie. Aktualnie za założenie konta, pomyślną weryfikację oraz utworzenie portfela BTC Bitwala zapłaci Ci 30 EURO jako bonus powitalny. Promocja na podwojony bonus trwa do 21 maja 2020 roku, po tym terminie prezent powitalny będzie wynosił 15 Euro. Bonus w Euro można wypłacić na swoje konto w bankowe lub zamienić na btc korzystając z kantoru i przesłać na dowolny portfel. Poniżej przedstawimy wam krok po kroku co należy zrobić by otrzymać 30 lub 15 Euro. Całość zajmuje średnio kilkanaście minut.

Etapy:

 1. Rejestracja konta
 2. Uzupełnienie informacji oraz potwierdzenie e-maila
 3. Weryfikacja konta
 4. Zalogowanie się i utworzenie portfela BTC (zapiszcie sobie wszystkie słowa kluczowe podczas generowania portfela)
 5. Odebranie bonusu 30 Euro (po 21 maja 2020 – 15 Euro)

Rejestracja w Bitwala

Zarejestruj się w Bitwala z tego linku. Bonus działa przy rejestracji tylko z linku polecającego. Rejestrując się z tego linku wspierasz nasz wschodzący portal. Z góry dziękujemy i zapraszamy do kontaktu przez naszego facebooka, gdyby rejestracja czy weryfikacja sprawiały komuś problemy ;).

W pierwszym etapie rejestracji wpisujemy informacje o sobie, czyli kolejno: Name(Imię i nazwisko bez polskich znaków), Email, Country(podanie kraju zamieszkania  z dokumentu tożsamości, Eligibility(zaprzeczenie lub potwierdzenie, że jesteśmy rezedentem podatkowym w USA).

W drugim etapie musimy wyrazić zgodę na regulaminy(ostatni punkt jest nieobowiązkowy). Następnie ustalamy swoje hasło i weryfikujemy swój adres e-mail. Kliknij w link „Confirm Email’ w wiadomości od Bitwala.

Po kliknięciu otworzy się nowe okienko w którym kontynuujemy rejestrację. Zostaniemy poproszeni o ponowne zalogowanie się i potwierdzenie drugi raz adresu email. Klikamy drugi raz w „Confirm Email” i przechodzimy do dalszego etapu.

Dane personalne

Jesteśmy teraz na etapie wypełnienia pól z naszymi danymi personalnymi. Kolejno wypełniamy: Title (Pan lub Pani), Data urodzenia, Kraj i miasto urodzenia, podajemy naszą narodowość, aktualny status zatrudnienia oraz numer telefonu. Adress (podajemy ten, który jest zgodny z adresem, który widnieje na naszych dokumentach potwierdzający tożsamość lub potwierdzających adres zamieszkania. Adress Verification (Dostajemy pytanie czy na naszym dokumencie tożsamości widnieje adres zamieszkania. Jeśli mamy stary dowód osobisty z adresem, możemy kliknąć “TAK”, jeśli mamy nowy dowód, powinniśmy wybrać jeden z możliwych rachunków np. za wodę, prąd czy gaz, na którym widnieje nasz adres. Inną opcją jest wyciąg bankowy.

Uwaga! Jeśli mamy inny dokument tożsamości z adresem np. prawo jazdy, również możemy zaznaczyć opcję “TAK”. Wówczas podczas rozmowy weryfikacyjnej (ostatni krok), zostaniemy poproszeni o okazanie tego dokumentu.

Zostaniemy zapytani o naszą rezydencję podatkową oraz o numer identyfikacji podatkowej używany w niektórych krajach również w przypadku osób fizycznych. Jako, że w Polsce nie mamy takiego personalnego numeru, zaznaczamy “I don’t have a tax number” (Nie posiadam numeru podatkowego), a następnie w okienku, które się nam pokaże wybieramy opcję “I don’t have one” (Nie mam takiego). Teraz wybieramy powód dlaczego nie posiadamy numeru podatkowego: “My country does not assign tax numbers” (Mój kraj nie przypisuje numerów podatkowych).

Weryfikacja konta na Bitwala

Już prawie skończyliśmy, teraz pozostaje nam ostatni etap weryfikacyjny. Tutaj dużo osób ma problemy, ale z naszymi radami powinniście przejść ją za pierwszym razem. W razie pytań można do nas śmiało pisać na naszym facebooku. Weryfikacja trwa najdłużej ze wszystkich etapów ponieważ jest przeprowadzana przez zewnętrzną firmę IDnow. Zostaniemy połączeni(połączenie może trwać nawet do 5-10 minut) z konsultantem, ale zanim to zrobimy należy przygotować dowód osobisty, a jeśli nie ma na nim adresu zamieszkania to inny dokument, który go potwierdzi. Konsultanci weryfikują osoby w języku angielskim i niemieckim, są cierpliwi i mówią tak powoli, by każdy mógł zrozumieć co należy robić.

Dodatkowo w trakcie połączenia, konsultant może spytać Was o dane osoby, która poleciła Wam Bitwale. Podajcie wtedy imię i nazwisko autora tego instruktażu. Czyli możecie śmiało powiedzieć, że zaprosił Was Marcin Podsiodło. Często konsultanci nie przyznają bonusu, jeśli nie powie się z czyjego linku zaproszeniowego chcecie zarejestrować się na Bitwali.

Od Autora: Podczas mojej weryfikacji zostałem poproszony o podanie imienia i nazwiska, wyrażenie zgody na weryfikację, potwierdzenie faktu iż rozmowa jest rejestrowana. Następnie bym przed kamerką okazał dowód tak by konsultant mógł sprawdzić czy podane informacje podczas rejestracji się zgadzają i czy dowód nie jest fałszywy. Zostałem poproszony także o pomachanie ręką przed twarzą. Po wszystkim konsultant wysyła nam kod SMSem, który należy wpisać pod koniec rozmowy. Jeśli nie uda się wam przejść weryfikacji za pierwszym razem, możecie spróbować później. Na 99% traficie na innego, mniej wymagającego konsultanta.

Po weryfikacji, zalogujcie się i nie zapomnijcie o założeniu portfela BTC.

To wszystko. W ciągu 15 dni roboczych powinniście otrzymać 30 Euro na swoje konto Bitwala. Dodatkowo, jeśli zaprosisz znajomych korzystając ze swojego linku polecającego również możesz zarabiać 30 Euro za każdego nowego użytkownika Bitwali.

Dajcie znać w komentarzach jak poszło i co myślicie o Bitwala. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

Dodatkowo, jeśli odebraliście 30 euro na Bitwala, możecie tym samym zasilić konto na Bitpandzie za 25 euro i otrzymacie kolejne, darmowe 15 Euro bonusu. Instrukcje znajdziecie pod tym linkiem.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

10 Comments

 • Dariusz
  Posted 23 stycznia 2020 19:15 0Likes

  Dobra promocja, działa super 🙂
  3 osoby zarejestrowałem i 90 euro jest, żadnej ściemy uczciwa firma 🙂

 • Krzychu
  Posted 24 stycznia 2020 15:25 0Likes

  U mnie problem z weryfikacja poprzez kamerke

  • Marcin Podsiodło
   Posted 24 stycznia 2020 16:20 0Likes

   Cześć 😉 Może być tak, że kamerki wbudowane w ekran dają słabej jakości obraz po drugiej stronie. Weryfikujący może mieć problem nawet z odczytaniem imienia i nazwiska. Jeśli jakość kamerki w komputerze nie wystarcza to polecam skorzystać z telefonu. Ja osobiście korzystałem z aplikacji IDnow i wszystko poszło sprawnie i miło 😉 Gdybyś miał więcej pytań to możesz śmiało do nas na pisać na naszym facebooku: https://www.facebook.com/coininsiderpl/

   Odpiszemy i pomożemy 😉

 • Łukasz
  Posted 25 maja 2020 22:04 0Likes

  Powiedz mi czy musze zalozyc tylko portwel BTC czy tez ETH by miec bonus?? Minelo juz 10 dni i nic…

  • Marcin Podsiodło
   Posted 26 maja 2020 00:15 0Likes

   Cześć Łukasz, by otrzymać bonus, należy poprawnie przejść weryfikacje tworzenia konta, a następnie utworzyć portfel BTC. Oczywiście bonus zadziała, tylko i wyłącznie jeśli wykonamy rejestrację z linku zaproszeniowego.

   Podczas weryfikacji, konsultant może pytać o imię i nazwisko osoby, która Was zaprosiła na Bitwale. Podajcie oczywiście moje. To taka drobna rada, ponieważ ostatnio niektóre osoby pisały do mnie, że takie pytania również się pojawiały.

   • Rafał
    Posted 28 maja 2020 14:57 0Likes

    Ta promocja jest nieaktualna, 15e otrzymujemy za rejestacje.

    • Marcin Podsiodło
     Posted 29 maja 2020 14:13 0Likes

     „Teraz został on zwiększony aż dwukrotnie. Aktualnie za założenie konta, pomyślną weryfikację oraz utworzenie portfela BTC Bitwala zapłaci Ci 30 EURO jako bonus powitalny. Promocja na podwojony bonus trwa do 21 maja 2020 roku, po tym terminie prezent powitalny będzie wynosił 15 Euro.”

     Rafał, gdybyś przeczytał dokładnie artykuł nie musiałbyś pisać tego komentarza 😉

     Miłego dnia!

 • Mateusz
  Posted 6 czerwca 2020 16:35 0Likes

  Mam problem z weryfikacja. Zrobilem tak jak napisales czyli przy przy „Jeśli mamy inny dokument tożsamości z adresem np. prawo jazdy, również możemy zaznaczyć opcję “TAK”” zaznaczylem tak, bo chcialem zrobic to za pomoca prawa jazdy, ale nie moga mnie zweryfikowac juz 3 konsultant mowi mi ze w ustawieniach powinienem zmienic na driving license zeby mogl mi to zatwierdzic, ale nie widze mozliwosci zmiany tego ani w apce, ani po zalogowaniu do bitwala, nie da sie wejsc w to co wczesniej ustawialem.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.