Airdrop: Giełda Digitex rozda darmowe kryptowaluty DGTX

Kolejny dzień, kolejny Airdrop. Dzisiaj przedstawiamy wam akcję promocyjna dzięki której mamy szansę na zdobycie od 50000 do 1000 DGTX. Jedyne co jest nam potrzebne do wzięcia udziału w rozdaniu to zapis emeilem na listę osób wyczekujących premiery nowej platformy do handlu kontraktami BTC z zerową prowizją. Kryptowaluta DGTX jest już tradeable, czyli można ją spokojnie sprzedać bądź kupić na giełdzie. Cena 1 sztuki DGTX oscyluje aktualnie w okolicach 0.03 USD. W rozdaniu mamy szansę na nagrodę między 1000 a 50000 DGTX.

O Digitex Futures i DGTX

Giełda Futures Digitex jest platformą handlową futures o zerowych opłatach, oferującą rynki futures peer-to-peer o wysokiej dźwigni na popularnych kryptowalutach. Na liście oczekujących znajduje się obecnie ponad 1,5 miliona osób, które z niecierpliwością czekają na wydanie tej rewolucyjnej koncepcji, która pozwoli handlowcom uchwycić minimalne ruchy cen przy bardzo aktywnych strategiach handlowych, które mogą być mało opłacalne na giełdach z prowizjami.

Po raz pierwszy inwestorzy będą mogli czerpać zyski z jednocyfrowych zmian cen kryptowalut, bez ponoszenia paraliżujących prowizji wprowadzanych przez giełdy pobierające opłaty.

Aby spekulować na temat ceny Bitcoina na giełdzie Digitex Futures użytkownicy muszą posiadać token DGTX, natywną walutę giełdy. Jest tak, ponieważ wszystkie rozliczenia zysków i strat odbywają się z salda DGTX użytkownika.

W związku z tym popyt na tokeny DGTX może znacznie wzrosnąć, gdy giełda zostanie uruchomiona pod koniec tego roku. Tysiące traderów, których pociągają zerowe opłaty transakcyjne mogą zacząć kupować tokeny DGTX. Wartość maksymalną jaką osiągnęło DGTX to 0.16 USD.

Airdrop DGTX

Airdrop jest banalnie prosty. Wystarczy zapisać się na listę osób oczekujących premiery nowej platformy i zacząć zapraszać swoich znajomych. Im więcej ich zaprosisz, tym większa masz szanse na nagrodę. 10 najlepszych zapraszających otrzyma po 50000 DGTX co aktualnie jest równowartością kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Osoby w rankingu na miejscu od 11 do 500 otrzymają po 1000 DGTX co aktualnie jest równowatością 30 USD. Warto? Oczywiście, że tak!

Instrukcja:

  1. Kliknij w ten link, a następni kliknij „join waitlist” i zapisz się na listę podając swój email
  2. Potwierdź email weryfikacyjny by na pewno zostać zapisanym na listę
  3. Zapraszaj swoich znajomych do zapisu by być przynajmniej w top 500 polecających
  4. Opcjonalnie: dołącz do naszego kanału na telegramie by mieć pewność, że kolejna akcja promocyjna z rynku kryptowalut Cię nie ominie

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Zostaw komentarz

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.