Airdrop: DropBit rozdaje darmowe BTC. 1$+1$ za polecenie aplikacji z Lightning Network

DropBit to portfel w postaci aplikacji na Androida i iOS. Jest to jeden z najtańszych i najłatwiejszych sposobów wysyłania i odbierania BTC. Jest tani i szybki, ponieważ używa adresów Bech32 SegWit (adresy zaczynające się od: bc1). Wysyłanie BTC poprzed Dropbit jest łatwe, ponieważ można je wysyłać również za pomocą nicku na Twitterze lub numeru telefonu odbiorcy.

DropBit przykuł naszą uwagę już kilka miesięcy temu na Twitterze. Głównie z powodu Lightning Network. Na aplikacji DropBbit można zweryfikować swoje konto przez Twitter lub telefon w ciągu 2 minut. Można nawet kupić BTC bezpośrednio z aplikacji, jednakże nie zalecamy tego nikomu. Lepiej to zrobić na wiodących giełdach kryptowalut lub w jednym z polskich kantorów.

Pod względem prywatności i bezpieczeństwa, oczywiście nie jest to portfel sprzętowy Trezora, ale nadal jest bezpieczny. Należy zapamiętać ważne słowa: „Nie twój klucz, nie twoje coiny”. Na szczęście w DropBit klucze są Twoje. Jesteś ich właścicielem, zachowujesz je i masz na nimi całkowitą kontrolę.

Możesz pobrać aplikację z tego linku.

Program poleceń na DropBit – czy działa?

Chociaż DropBit promuje ich kampanię jako Airdrop to ta bardziej przypomina kampanię polecającą. Aplikacja z LN(Lightning network) oferuje, że dostaniemy równowartość 1 USD w Bitcoinie bez wydawania ani grosza! Czy tak jak jest? Sprawdziliśmy to i faktycznie działa. Bonus w postaci 1$ w BTC przychodzi dopiero do dłuższym czasie i nie zawsze, dlatego należy mieć na uwadze, że zespół DropBit przydziela dolary manualnie.

Kampania trwa do lutego 2020 roku. Warto skorzystać, skoro całość zajmuje dosłownie 2 minuty!

Dlaczego wysyłają BTC do swoich nowych użytkowników? Wymienili dwa główne powody:

Chcą zwiększyć globalną adopcję BTC. Według nich, rozdawanie ludziom portfeli z funduszami jest jednym z najlepszych sposobów. Będzie to miało wpływ na liczbę użytkowników i być może na cenę samego BTC… Wolą inwestować w swoich użytkowników, a nie w kampanie marketingowe. Zamiast płacić za reklamy w Google lub na Facebooku, liczą, że ich użytkownicy przekonają nowych użytkowników.

Od autora: Osobiście przyjąłbym wersję taką: rozdajemy 1$ w BTC by promować Lighting Network. Bonus przychodzi na portfel LN, więc przyjmiemy, że my również damy Wam możliwość darmowego przetestowania Lightning network.

Jak zdobyć darmowe satoshi z DropBit?

  • Przede wszystkim musisz pobrać aplikację. Kliknij w ten link na smartfonie i zainstaluj aplikację.
  • Następnie zweryfikuj swoje konto, używając numeru telefonu lub nicku na Twitterze(polecamy numer telefonu). Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
  • Teraz należy zasilić swój portfel BTC lub w LN. Zadbamy o Ciebię i nie musisz się o to martwić, wyślemy ci kilka satoshi, ponieważ nie ma kwoty minimalnej.

W aplikacji przejdź w Lightning Network. Następnie kliknij w lewym dolnym rogu „RECEIVE”, kliknij w „add receive Amount” i wpisz przykładowo 1 satoshi. Klikając w „Create Invoice” wyświetli się wam kod QR oraz kod tekstowy, który możecie skopiować i wysłać nam w wiadomości na facebooku. My po odczytaniu wyślemy Wam satoshi i wasz portfel LN zostanie zasilony.

W ciągu kilku dni od zasilenia portfela dowolną ilością środków otrzymacie 1$ w BTC. Jeśli chcecie więcej, można pokazać to swoim znajomym. Jeśli ich portfele zostaną zasilone obydwoje dostaniecie po 1$. Wasz link polecający znajdziecie w zakładce Earn.

UWAGA! Zespół DropBit wysyła nagrody manulanie. Mogą one być znacznie opóźnione. Akcja trwa prawdopodobnie do lutego. Najważniejsze jest w tym to, że o Lightning Network dowie się więcej osób.

Przypominamy także o możliwość wygrania 1000 lub 10000 USDT. Wystarczy zapis na listę. Konkurs i losowanie organizowane jest przez giełdę KuCoin.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.