AXE Runners organizuje limitowany Airdrop dla polskiej społeczności

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty które rozdawane są za wykonywanie prostych czynności online w celach promocyjnych. Airdropów jest całe mnóstwo, każdego dnia pojawiają się nowe. Niestety tylko 10% z nich okazuje się opłacalnymi, ponieważ reszta organizowana jest przez nowe projekty w fazie ICO, przez co szansa na uzyskanie darmowych kryptowaluty jest bardzo niska. Dzisiaj przedstawiamy Wam możliwość zgarnięcia kryptowaluty AXE Runners. Projekt ten funkcjonuje od niedawna, mimo to zyskuje na popularności wśród inwestorów szukających nowych alternatywnych kryptowalut. AXE jest już zdatny do handlu, możecie sprawdzić giełdy oraz wszystkie statystyki odnośnie kapitalizacji czy ceny na Coinmarketcapie.

Nigdzie nie ma informacji o Airdropie AXE…?

Zgadza się, nie ma, ponieważ Airdrop AXE jest organizowany tylko dla Polaków w celu zbudowania polskiej społeczności oraz by wzbudzić zainteresowanie wśród nowych inwestorów. Zostaliśmy poproszeni o zweryfikowanie projektu oraz o opublikowanie informacji dotyczących airdropu. Na naszej stronie publikujemy tylko sprawdzone airdropy, czyli takie w których mamy 99% pewności, że każdy otrzyma nagrodę. Sprawdziliśmy AXE, pierwsza faza airdropu dla polskiej społeczności została zakończona pomyślnie, a nagrody w AXE zostały rozesłane na portfele uczestników. Teraz zaczyna się druga faza airdropu, a po niej ma odbyć się kolejna.

Samo to, że projekt stara się budować społeczność w różnych krajach jest interesujące. Artykuł opisujący kryptowalutę i ekosystem AXE Runners pojawi się na naszej stronie już niebawem. Aktualnie 1 sztuka AXE oscyluje na poziomie 1,10 $, a kapitalizacja wynosi nieco ponad 5 mln $. ATH, czyli najwyższy punkt cenowy AXE wyniósł 3.33 $. Warto też zwrócić uwagę na podaż kryptowaluty. Wszystko można prześledzić na CMC(coinmarketcap.com).

Jak otrzymać AXE ?

Airdrop jest dziecinnie prosty. Jedyne czego potrzebujesz do odebrania nagrody to konto na telegramie oraz adres portfela AXE. Wystarczy, że dołączysz do oficjalnego kanału na telegramie oraz do kanału airdropowego. Jeśli już jesteś na obydwu kanałach, teraz musisz pobrać portfel AXE. Porfel AXE jest do pobrania na iOS, na androida lub na komputer. Po synchronizacji portfela masz już swój adres, który musisz wkleić do formularza na kanale airdropowym i poprostu wysłać jako wiadomość.

To prawie wszystko, ale jest jeszcze coś dodatkowego. Wprowadzono system poleceń. Możesz zapraszać osoby na oficjalny kanał AXE Runners Polska i zwiększyć tym samym swoją nagrodę. Za dołączenie do kanałów i wysłanie formularza w 1 fazie airdropu otrzymywało się 0.5 AXE oraz 0.4 za każdą zaproszoną osobę. W drugiej fazie(teraźniejszej), za dołączenie nagrodą jest 0.4 AXE oraz 0.3 AXE za każdą zaproszoną osobę na kanał. Wszystkie informacje(np. o tym jak pobrać portfel) i wyniki osób biorących udział można śledzić w tym dokumencie google. Arkusz jest aktualizowany każdego dnia. Pierwsi uczestnicy otrzymali swoje nagrody po przekroczeniu liczby 300 osób na oficjalnym kanale telegramowym. Następne rozesłanie nagród odbędzie się po przekroczeniu 450 osób na kanale. Pamiętajcie, że Airdrop jest tylko dla Polaków.

  1. Dołącz do dwóch kanałów na telegramie: AXE Runners Polska & AXE Runners Airdrop
  2. Pobierz portfel na iOS, android lub komputer(instrukcja w dokumencie google)
  3. Wypełnij formularz i wyślij go jako wiadomość na kanale airdropowym
  4. Zapraszaj swoich znajomych na oficjalny kanał by otrzymać więcej AXE i monitoruj wszystko pod tym linkiem.
  5. Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco (opcjonalne)

BONUS: Jeśli chcesz dodatkowe 0.5 AXE to pod postem(dotyczącym tego dropu) na naszym fanpage’u wrzuć w komentarzu swój adres portfela AXE wraz z nickiem z telegramu.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.