Airdrop: Giełda CoinDeal wchodzi na rynek amerykański i rozdaje swoje tokeny

Polska Giełda Coindeal zyskuje coraz bardziej na popularności. Nie zwalniając tempa rozwoju przedłużają swoją współpracę z klubem piłkarskim Wolverhampton Wanderes F.C. jako sponsor drużyny. Coindeal postanowił także poszerzyć swoją działalność i zdecydowali się wejść na rynek amerykański. W związku z ostatnimi wydarzeniami, firma organizuje akcje promocyjną, dzięki której każdy ma szansę zdobyć darmowe, rodzime tokeny giełdy.

Giełda rozdaje 45 000 000 tokenów CDL

Stworzone przez firmę tokeny CDL zostaną rozdane dotychczasowym jak i nowym użytkownikom. Założono, że tokeny trafią maksymalnie do 450 000 osób, w tym do 200 000 nowo zarejestrowanych traderów. Dzięki tej promocji, giełda daje możliwość nowym osobom nauczenia się jak działa rynek oraz giełda i to zupełnie za darmo. Dodatkowo, gdy rozpoczniemy handel tokenami CDL da nam to możliwość zredukowania opłat „maker” oraz „taker fee”, a nawet całej prowizji. Zatem, czemu więc nie spróbować i zgarnąć darmowe tokeny rozwijającej się giełdy zupełnie za darmo?

Jedyne co należy zrobić by otrzymać darmowe tokeny to założenie konta na coindeal.com.

  1. Zarejestruj się na www.coindeal.com
  2. Pozytywnie przejdź przez etap weryfikacji
  3. Zaloguj się na swoje konto
  4. Po zalogowaniu kliknij w baner „Get Free Tokens”

Dla osób, które mają już zweryfikowane konta na giełdzie CoinDeal pozostaje jedynie zalogowanie się i kliknięcie w baner. Po odebraniu tokenów pojawią się one automatycznie na portfelu. Należy wiedzieć też, że rynek dla CDL zostanie uruchomiony gdy cała akcja promocyjna dobiegnie końca, czyli zostanie rozdana cała pula 45 mln tokenów. Na stronie głównej można sprawdzić licznik dostępnych pozostałych CDL.

Jeśli masz znajomych, którzy również zbierają darmowe tokeny lub ogólnie handlują kryptowalutami to masz możliwość zyskać na promocji jeszcze więcej. Po zalogowaniu się na swoje konto, możesz odszukać swój link polecający. Gdy znajomi zarejestrują się z twojego linku, będziesz otrzymywać na portfel 20% prowizji jaką pobiera giełda od transakcji twoich osób poleconych.

Pamiętaj, że liczba tokenów jest ograniczona, a z powodu dużej ilości chętnych weryfikacja konta może potrwać nieco dłużej niż zazwyczaj. Dlatego nie czekaj tylko zrób to teraz.

CoinDeal i współpraca z Wilkami

Po nawiązaniu współpracy z Wolverhampton Wanderes firma zanotowała znaczny wzrost wartości medialnej. Raporty informują, że strategia marketingowa, która połączyła giełdę kryptowalut oraz klub piłkarski przyniosła bardzo zadowalające efekty dla obydwu stron. Z tego powodu CoinDeal bez zastanowień postanowił przedłużyć współpracę z drużyna na kolejny sezon. Dzięki współpracy z Wilkami wartość medialna w okresie od 2018 czerwca do 2019 roku wyniosła ponad 50 000 000 funtów. Oficjalna reklama z udziałem drużyny zyskała ponad 1 mln odsłon na YouTube, a same logo giełdy zostało wyświetlone ponad 350 mln razy na ekranach telewizorów oraz komputerów. Więcej informacji uzyskacie na social mediach CoinDeal. Dodatkowo możecie się spodziewać ciekawych konkursów w których nagrody będą związane z Wolverhampton Wanderes.

Wolverhampton Wanderers Training

CoinDeal w USA

Platformę założyło nieco ponad rok temu trzech polaków. Giełda odnotowała bardzo szybki wzrost zainteresowania na rynkach europejskich i azjatyckich, ale okazuje się, że to był tylko początek. CoinDeal otwiera się na rynek amerykański, a dokładnie 14 stanów z możliwością tradingu krypto-krypto. Umożliwia to traderom z USA otrzymanie nowych tokenów CDL. Stany Zjednoczone są dobrym miejscem na ekspansję swoich krypto biznesów. Według badań, około 40% populacji USA jest pozytywnie nastawiona do kryptowalut. Giełda CoinDeal wychodzi z ofertą dalej, ponieważ tamtejsze giełdy często nie spełniają oczekiwań amerykańskich traderów. Dodatkowo firma otrzymała członkostwo w VQF, co pozwala jej na rozpoczęcie działalności w Szwajcarii jako CoinDeal Swiss. CoinDeal jest jedną z niewielu giełd kryptowalut mogących pochwalić się taką licencją, która jeszcze bardziej potwierdza jej wiarygodność finansową.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.