Airdrop: Crypto.com rozdaje darmowe 50$ w kryptowalucie MCO

Airdrop, czyli darmowe kryptowaluty które rozdawane są za wykonywanie prostych czynności online w celach promocyjnych. Wcześniej mieliśmy do czynienia z airdropem od najpopularniejszego portfela blockchain.com i rozdawane były Stellary (XLM) o wartości od 25$ do 50$. Akcja promocyjna miała na celu powiadomić społeczność o dodaniu właśnie kryptowaluty XLM do portfela. Airdropów jest całe mnóstwo, każdego dnia pojawiają się nowe. Niestety tylko 10% z nich okazuje się opłacalnymi, ponieważ reszta organizowana jest przez nowe projekty, przez co szansa na uzyskanie darmowych kryptowaluty jest bardzo niska. Znamy taki przypadek, że po wykonaniu jednego airdropa, osoba po 2 latach miała na koncie kryptowaluty o wartości 5000zł. Wykonała jedynie tylko jedną akcje społecznościową, która okazała się być strzałem w dziesiątkę, Dzisiaj przedstawiamy Wam możliwość zgarnięcia 50$ w kryptowalucie MCO od istniejącego już projektu, który ma już swoją renomę na rynku i jest dosyć popularny. 

Darmowe 50$ od Crypto.com

Crypto.com to firma, która została założona w 2016 roku w celu przyspieszenia adopcji kryptowalut wśród osób płacących kartami. Crypto.com ma siedzibę w Hong Kongu, a jego zespół liczy ponad 120 doświadczonych osób. Aplikacja Crypto.com Wallet & Card oraz karty VISA MCO to ich kluczowe produkty. Aplikacje można porównać do mobilnego kantoru, możemy tam kupować, sprzedawać oraz przesyłać swoje kryptowaluty. Karty Visa MCO, czyli karty bez opłat rocznych, które pozwalają płacić kryptowalutami w każdym miejscu na świecie za darmo. Aktualna cena MCO to  . Jego volumen wynosi , a kapitalizacja kształtuje się na poziomie . Cena w ciągu ostatnich 24h zmieniła się o .

Osoby działające na rynku kryptowaut od dłuższego czasu na pewno kojarzą projekt Crypto.com. Dzisiaj na ich oficjalnym blogu ogłoszono informacje o możliwość zdobycia dodatkowych 50$ w ich rodzimej kryptowalucie MCO. Przeszliśmy cały proces i rzeczywiście, otrzymaliśmy 50$ w MCO. Wszystkie skriny oraz instrukcje znajdziecie poniżej. Co potrzebujemy do otrzymania 50$? Pobrać aplikację, zarejestrować się, przejść przez weryfikacje np. przy użyciu prawa jazdy, zakupić kartą debetową lub przelewem wybrane krypto na aplikacji. W naszym przypadku było to XRP za 15$. Teraz łącznie mamy na naszej aplikacji 65$ w MCO oraz XRP. Dodatkowo można polecać osobom aplikację. Za wykonanie poniższych czynności, aplikacja MCO przelewa wam 50$ oraz 50$ osobie która Was zaprosiła i przeprowadziła przez cały proces. Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo, nie wiadomo kiedy dokładnie się kończy. Promocja działa dla nowych użytkowników jak i osób, które mają już zainstalowaną aplikację.

Zaczynajmy

 1. Pobieramy aplikacje z tego linku: LINK DO APLIKACJI
 2. Tutaj link do aplikacji Apple a tutaj Android
 3. Jeśli już pobraliśmy aplikację to klikamy: „Invited? Add Referral Code”
 4. Wpisujemy kod: 6syvhdwuea
 5. Wpisz swoje pełne imię i nazwisko razem z drugim imieniem
 6. Przygotuj dokument do weryfikacji, np. prawo jazdy
 7. Po przejściu weryfikacji ustalamy swój passcode, czyli kod potwierdzający nasze przyszłe transakcje
 8. Pojawia się informacja, że weryfikacja może potrwać od 2 do 3 dni roboczym. U nas trwało to 2 minuty.
 9. Widzimy Sign-up bonus 50$ i klikamy unlock now jeśli chcemy skorzystać z promocji
 10. Dodajemy swoją kartę
 11. Wybieramy kryptowalutę np. XRP tak, żeby zapłacić minimalnie 15$ (w naszym przypadku 15$ zadziałało, możecie próbować za mniej). Może być to inna kryptowaluta z dostępnych w aplikacji.
 12. Po udanej transakcji otrzymujemy NATYCHMIASTOWO 50$ w MCO. Teraz możemy przelewać nasze środki gdzie tylko chcemy.
 13. Pamiętaj by skorzystać z naszego linku polecającego lub o wpisaniu naszego ref kodu: 6syvhdwuea 
 14. Masz teraz możliwość zarabiania 50$ od każdej poleconej osoby o ile przejdzie przez etapy powyżej.

Pamiętajmy, że oferta jest limitowana. Crypto.com zastrzega sobie prawo do zmiany warunków lub anulowania programu referencyjnego BG50 według własnego uznania. Uwaga! portal Coininsider.pl nie bierze odpowiedzialności za udostępniane przez Was dane firmie Crypto.com.

Aktualizacja 2019.07.17

Jak wspomnieliśmy wyżej, Crypto.com zastrzegło sobie prawa do zmiany warunków lub anulowania programu referencyjnego BG50. ” O godzinie 11:50 UTC zaktualizowaliśmy warunki naszego programu. Od teraz by otrzymać bonus 50$ należy zakupić i trzymać minimalnie 50 MCO oraz zamówić kartę ruby. Wszystkie wcześniejsze bonusy zostaną przydzielone użytkownikom. Osoby, które zarejestrowały się przed tym terminem, i jeszcze nie dokonały pierwszego zakupu kryptowalut, wciąż mogą skorzystać z bonusu 50$ na starych warunkach, czyli bez wymagań opisanych w tym punkcie.” – taki update pojawił się na oficjalnym blogu firmy. Nadal jest to dobra oferta patrząc na same zalety jakie daje nam ich karta 😉 Sprzedawanie, kupowanie kryptowalut w czasie rzeczywistym oraz płacenie nią w walutach fiducjarnych. Kryptowaluty są automatycznie przemieniane na walutę w której dokonywana jest płatność.

Grafiki przedstawiające cały proces otrzymania 50$

[ess_grid alias=”masonry” layers='{„custom-image”:{„00″:”7034″,”01″:”7033″,”02″:”7038″,”03″:”7042″,”04″:”7032″,”05″:”7036″,”06″:”7041″,”07″:”7040″,”08″:”7039″,”09″:”7037″,”010″:”7035″},”custom-type”:{„00″:”image”,”01″:”image”,”02″:”image”,”03″:”image”,”04″:”image”,”05″:”image”,”06″:”image”,”07″:”image”,”08″:”image”,”09″:”image”,”010″:”image”},”use-skin”:{„00″:”-1″,”01″:”-1″,”02″:”-1″,”03″:”-1″,”04″:”-1″,”05″:”-1″,”06″:”-1″,”07″:”-1″,”08″:”-1″,”09″:”-1″,”010″:”-1″}}’][/ess_grid]

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

9 Comments

 • Mateusz
  Posted 17 lipca 2019 09:58 0Likes

  Potwierdzam. Airdrop działa.
  Ja swoją część przelałem już na bittrex

  • Damian
   Posted 18 lipca 2019 14:52 0Likes

   To jest oszustwo otrzymałem od nich maila ze kwota nie może być 16$ tylko zadają 250€ a miało być te min.

   • Coin Insider
    Posted 24 lipca 2019 18:15 0Likes

    Cześć Damian,
    Chciałeś skorzystać z promocji gdy Crypto.com zmieniło warunki własnie na takie jakie powyżej się znajdują w aktualizacji. Zaktualizowaliśmy nasz artykuł chwile po tym jak wyszła taka informacja na oficjalnym blogu crypto.com. Zobacz informacje powyżej oraz na ich officjalnym blogu 😉 Bonus w postaci MCO o wartości 50$ nadal jest do odebrania.

   • Robert
    Posted 2 sierpnia 2019 16:41 0Likes

    Żadne oszustwo. Czyta sie regulamin i aktualizacje airdropa a nie wypisuje publicznie mylące posty

  • Coin Insider
   Posted 24 lipca 2019 18:14 0Likes

   Cieszymy się, że udało się skorzystać z promocji 😉

 • Damian
  Posted 18 lipca 2019 14:50 0Likes

  Ja sprawdziłem i to jest podejrzane oszustwo. Chciałem przelać te min to co było opisywane te 15$ dla zapewnienia przelałem 16$ i transakcja nie przeszła. Dostałem maila od tej firmy ze trzeba przelać min ok 250€ na crypto.com a w opisie pisze, ze obojętnie jaka krypto zakupie i za min stawkę. Skoro takiego maila od nich otrzymałem znaczy, ze coś kręcą i chcą okraść nowego klienta. Już czytałem o firmach na temat krypto jeżeli firma zada min 250€ czy $ to jest oszustwo. KNF już na ten temat pisał.

  • Coin Insider
   Posted 24 lipca 2019 18:13 0Likes

   Cześć Damian,
   Chciałeś skorzystać z promocji gdy Crypto.com zmieniło warunki własnie na takie jakie powyżej się znajdują w aktualizacji. Zaktualizowaliśmy nasz artykuł chwile po tym jak wyszła taka informacja na oficjalnym blogu crypto.com. Zobacz informacje powyżej oraz na ich officjalnym blogu 😉 Bonus w postaci MCO o wartości 50$ nadal jest do odebrania.

 • Wojciech
  Posted 24 lipca 2019 12:02 0Likes

  Czyli po zakupie 50 MCO muszę je zdać w depozyt na 6 miesięcy? nie można ich wyciągnąć wcześniej?

  • Coin Insider
   Posted 24 lipca 2019 18:06 0Likes

   Cześć,
   Zgadza się, jeśli zamówisz kartę oraz zamrozisz 50 MCO na 6 miesięcy otrzymasz bonus w postaci MCO o wartości 50$. Jeśli osoba, którą zaprosiłeś zrobi to samo, również otrzymasz 50$.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.