Airdrop: Darmowe kryptowaluty od EVEN Foundation (~30 USD)

W ciągu ostatnich dni, w świecie kryptowalut zdecydowanie widać przyrost nowych akcji promocyjnych, głównie airdropów. Dzisiaj przedstawiamy Wam możliwość zdobycia darmowych tokenów od EVEN Foundation. By otrzymać tokeny EVEN należy zarejestrować się na ich platformie oraz wykonać proste czynności społecznościowe. Zgodnie z informacjami od EVEN Foundation, 30 sztuk EVEN szacowane jest na wartość 1 USDT. Na samym starcie mamy możliwość zebrania ponad 1000 EVEN. Poniżej opis, instrukcja oraz krótki argument, dlaczego poświęcony czas na ten Airdrop może okazać się zyskowny.

EVEN Foundation

EVEN Foundation to otwarta, zdecentralizowana platforma, która pozwala użytkownikom na interakcję z kilkoma platformami blockchain jednocześnie. Użytkownicy mogą wykonywać transfery między łańcuchami, wymieniać i przechowywać krypto-aktywa. Mogą także tworzyć i realizować inteligentne kontrakty na wielu platformach, a także tworzyć i uruchamiać kompletne zdecentralizowane aplikacje z dowolną logiką biznesową za pomocą infrastruktury sieciowej EVEN. Prościej ujmując, platforma EVEN pozwala na tworzenie dApps’ów.

Mechanizm tworzenia zasobów cyfrowych będzie nawet dostępny dla użytkowników bez umiejętności programowania i doświadczenia w tworzeniu inteligentnych umów. Zespół EVEN Foundation składa się z ekspertów w zakresie zarządzania IT i zarządzania produktem. Całkowita kapitalizacja spółek zarządzanych przez zespół wynosi 90 milionów USD. Projekt zdołał już zbudować zaufanie i dobrą opinię wśród spółek i organizacji zajmujących się technologią blockchain.

Projekt prowadził ICO, ale nie udało się nam dokładnie ustalić ile dokładnie tokenów zostało sprzedanych i za jaką kwotę.

Airdrop & Bounty EVEN

Darmowe krypowaluty EVEN, czyli projektu na wczesnym etapie rozwoju można zdobyć w bardzo prosty sposób. Jednakże należy pamiętać, że projekt ten nie miał jeszcze swojej premiery na giełdzie. Rejestrujemy się na platformie EVEN, przechodzimy weryfikację i od tego momentu możemy zacząć zbierać. Wypłacić EVEN będą mogli tylko pomyślnie zweryfikowani użytkownicy, więc to konieczne by to co robimy miało sens.

Wcześniej za rejestrację otrzymywaliśmy 1000 EVEN. Teraz do końca roku 2020 otrzymujemy na starcie 100 sztuk, natomiast w nowym roku nagroda zostanie zmniejszona do 30. Za rejestracje z linku polecającego otrzymujemy dodatkowe 100 EVEN oraz możliwość wykonywania prostych czynności społecznościowych na twitterze czy facebooku o łącznej wartości 3000 EVEN. Każdego tygodnia pojawiają się nowe zadania zlecone przez deweloperów. Jest wdrożony także cztero poziomowy system poleceń, który pozwala nam zdobyć znacznie większa ilość tej kryptowaluty. Zgodnie z informacjami od EVEN Foundation 30 sztuk będzie wstępnie równe 1 USDT.

By otrzymać premię z poleceń, osoby zaproszone muszą przejść pozytywnie weryfikację.

Instrukcja:

  1. Zarejestruj się na platformie EVEN z naszego linku polecającego
  2. Zweryfikuj swoje konto
  3. Zacznij wykonywać proste zadania społecznościowe
  4. Zapraszaj znajomych by zebrać jak najwięcej EVEN
  5. Opcjonalnie: Dołącz do naszego kanału na telegramie by być na bieżąco z najnowszymi promocjami ze świata kryptowalut

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.