Bitpanda organizuje GIVEAWAY w ramach integracji z Ontology (ONT)

Jeśli obserwujecie nasz serwis to dobrze wiecie, że często publikujemy aktualności związane z giełdą i kantorem Bitpanda. Dzisiaj informujemy Was o kolejnym aktywie dodanym na platformę, jakim jest Ontology (ONT). Od wczoraj można już handlować i zamieniać ONT na Bitpandzie. Z okazji połączenia sił Bitpandy z Ontology, platforma przygotowała giveaway dla użytkowników. Do zgarnięcia są tokeny BEST oraz kryptowaluta ONT.

Co należy zrobić by wziąć udział w givewayu?

Przede wszystkim, należy mieć zweryfikowane konto na Bitpandzie. Za sama rejestrację i rozwiązanie prostego quizu wiedzy otrzymujemy na starcie 5 EUR w tokenie BEST.

Pierwszą nagrodą jest 5000 BEST: Pięciu najlepszych użytkowników z największą kwotą ONT zakupionych między 5 czerwca, a 18 czerwca 2020 roku, otrzyma po 5000 BEST!

Drugą nagrodą jest: równy podział ONT o wartości 8 000 € między dziesięciu użytkowników z największą kwotą ONT zakupionych między 5 czerwca, a 18 czerwca 2020 roku. Każdy z tej dziesiątki otrzyma równy udział ONT o wartości 8 000 €.

Nagroda trzecia: równy podział ONT o wartości 2000 €.
Dziesięciu użytkowników (spoza pierwszej dziesiątki), którzy mają na Bitpandzie poziom VIP 1 (min. 5000 BEST w portfelu) oraz wykonali transakcję dowolną ilością ONT między 5 czerwca, a 18 czerwca 2020 roku będą losowo wybrani do otrzymania równego udziału ONT z puli o wartości 2000 EUR

Bitpanda poinformowała, że zwycięzców nagrodzi przesyłem na ich portfele w ciągu 7 dni od zakończenia promocji.

Pod tym linkiem, znajdziecie specjalny link, dzięki któremu otrzymacie dodatkowe 10 EUR za pierwsza transakcje na Bitpanda o wartości min. 25 EUR.

Wybrane dla Ciebie:

 
Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.