Współzałożyciel Reddita mówi o swoich kryptowalutach. Twierdzi, że mamy teraz „krypto wiosnę”

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że Reddit zaczyna wydawać tokeny społecznościowe. Dzisiaj na pulpicie mamy Alexisa Ohanian, który omawia swoje zasoby oraz to, co najbardziej ekscytuje go w całym tym krypto-szumie.

  • Alexis Ohanian, współzałożyciel Reddit, rozmawiał o krypto w nowym wywiadzie
  • Powiedział, że wzrost zainteresowania blockchainem przez deweloperów sygnalizuje „kryptowalutową wiosnę”
  • Ohanian mówił także o roli krypto w swoich własnych inwestycjach

Alexis Ohanian, współzałożyciel i prezes Reddita, od dawna jest zwolennikiem kryptowalut. Ale ile krypto ma Ohanian, którego osobisty majątek szacuje się na 70 milionów dolarów?

Chociaż Ohanian nie określił zakresu swoich inwestycji, powiedział w opublikowanym wczoraj wywiadzie dla Yahoo Finance, że jest pewny kryptowalut, które trzyma w swoim portfelu.

„Od dłuższego czasu mam procent mojego majątku w krypto i nadal czuję się z tym całkiem dobrze” – powiedział. „Nie chcę zbytnio tego zmieniać, ponieważ uważam, że to bezpieczna przystań”.

Poprzez swoją firmę venture capital, Initialized Capital, Ohanian inwestował w start-upy kryptowalutowe – przede wszystkim był wczesnym inwestorem w Coinbase. Niedawno firma poprowadziła rundę inwestycyjną w wysokości 5 milionów dolarów w Horizon Blockchain Games, która rozwija grę karcianą SkyWeaver.

„Interesujące jest, że OG z Wall Street wkraczają teraz w krypto i kupują Bitcoiny” – dodał.

Być może jest to nawiązanie do niedawnego poparcia BTC przez legendarnego inwestora Paula Tudora Jonesa.

„Mamy KRYPTO WIOSNĘ”

Ohanian scharakteryzował także wszystkie ostatnie wydarzenia na rynku blockchaina i branży jako „krypto wiosna”.

„Naprawdę widzimy teraz kryptowaluty wśród inżynierów najwyższego poziomu, programistów produktu, projektantów, którzy budują prawdziwe rozwiązania w oparciu o blockchain” – powiedział Ohanian. „Widzimy naprawdę największe talenty programistyczne, które budują małe bądź wielkie rzeczy na tej infrastrukturze. Jest to dla mnie najlepszym sygnałem do tworzenia długoterminowych wartości”.

Reddit bez wątpienia może przyczynić się do wykreowania nowych milionów ludzi handlujących kryptowalutami dzięki nowo wprowadzonym punktom społecznościowym, które są nagradzane za wysokiej jakości publikacje na stronie.

Reddit uruchamia dwa nowe tokeny „loot” na blockchainie Ethereum. 20 mln użytkowników będzie miało pełny dostęp do kryptowalut. Tokeny nazywają się $MOONS oraz $BRICKS. Tokeny są dostępne dla określonych podreddytów w nowym motywie Reddit oraz w aplikacji.

Loot token to forma tokenu, który można zdobywać w pewnej społeczności za określone czynności i wymieniać się nim. I takimi będą $MOONS oraz $BRICKS właśnie na Reddicie. Czy ma to sens? Oczywiście, że ma. To kolejny gigant, który przyswaja blockchaina.

Naszym zdaniem, stawiając na Ethereum dokonali słusznego wyboru.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na medium.

Wyobraźcie sobie potencjalne korzyści zarówno dla Reddita, jak i Ohaniana po wdrożeniu tokenów Community Point w całym, liczącym 400 milionów użytkowników seriwise.

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.