WazirX (WRX) pierwszym IEO w 2020 roku na Binance Launchpad

Świetna informacja dla osób, które bacznie obserwują nasz dział z airdropami. Dzisiaj giełda Binance oraz giełda WazirX ogłosiła sprzedaż tokenów WRX na Binance Launchpad, która odbędzie się dokładnie 3 lutego 2020 roku. O możliwości zbierania WRX informowaliśmy Was prawie 3 miesiące temu. Jest to już 12 edycja IEO na Binane, chociaż pierwsza w tym roku. Sprzedaż tokenów WazirX odbędzie się bez zmian, czyli w formacie loterii.

WazirX i tokeny WRX – Co dalej?

By wziąć udział w loterii i mieć możliwość nabycia tokenów WRX należy posiadać minimalnie 50 BNB. Binance będzie rejestrować salda BNB użytkowników przez 30 dni od 2020/01/04 00:00 AM (UTC) do 2020/02/03 00:00 AM (UTC). Więcej o IEO na Binance możecie przeczytać tutaj. Hard Cap na Binance Lauchpad to 2 mln USD, maksymalna podaż WRX to 1.000.000.000 sztuk. Do „startera” od Binance zostało przydzielone 10% całkowitej podaży tokenów WazirX.

Cena tokena podczas sprzedaży publicznej to: 1 WRX = 0,02 USD (cena w BNB zostanie ustalona przed datą losowania). Maksymalna liczba wygranych losów podczas loterii to 10000. Przydział na zwycięski bilet wyniesie 200 USD czyli 10 000 WRX. WRX zostanie wydany jako zasób BEP2 w Binance Chain.

Zgodnie z komunikatem prasowym na medium, WazirX opublikuje harmonogram odblokowania tokenów WRX dla aktualnych posiadaczy, którzy zdobyli je z programu airdropowego lub miningowego. Więcej o WazirX i współpracy z Binance możesz dowiedzieć się w naszym wcześniejszym artykule. Nam udało się zebrać dokładnie 2750 WRX, a jak u Was? Podzielcie się swoimi wynikami i przemyśleniami na temat przyszłości tego tokenu w sekcji komentarzy poniżej.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.