Użytkownicy iPhona wkrótce będą mogli korzystać z portfela kryptowalut od Opera Touch

Po informacjach dotyczących nowego, flagowego smartfona Samsung S10, który będzie miał wbudowany portfel kryptowalut, z dobrymi nowinami wita się jedna z popularniejszych przeglądarek Opera. Ostatnimi czasy niewątpliwie kryptowaluty w świecie smartfonów wywołały spore zamieszanie, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. W ciągu ostatniego miesiąca wiele projektów zyskało sporo na wartości dzięki nowościom związanymi ze smartfonami. Powstają coraz to nowsze portfele lub aplikacje w których, kryptowaluty są podstawowymi środkiem wymiany. Innowacji ciąg dalszy, Opera Touch przedstawia użytkownikom iPhone’ów nową możliwość.

Opera Touch oraz iOS

Opera przygotowuje się do uruchomienia nowej przeglądarki internetowej o nazwie: Opera Тouch. Przeglądarka posiada wbudowaną pamięcią kryptograficzną.

Użytkownicy iPhone’a będą mogli wkrótce przechowywać cyfrowe waluty w portfelu nowej przeglądarki Opera Touch , która jest specjalnie dostosowana do smartfonów. Podobna opcja została już wprowadzona dla urządzeń z Androidem.

Użytkownicy mogą już brać udział w testowaniu nowego produktu. Aby wypróbować wersję beta i zobaczyć przeglądarkę w akcji, użytkownik musi się zarejestrować pod linkiem: tutaj . Aplikacja, najprawdopodobniej będzie obsługiwać tylko dApps oparte na platformie Ethereum.

Opera dla Androida ukazała się w połowie grudnia. Obecnie zespół testuje również funkcję kryptowalutowe w systemach Windows, Mac i Linux.

A czy Wy korzystalibyście z portfela, którego wydawcą jest przeglądarka? Zapraszamy do dyskusji na naszych social mediach oraz w sekcji komentarzy poniżej.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.