Trust Wallet obniża podaż tokenu TWT o prawie 99%. TWT reaguje silnymi wzrostami

Trust Wallet jest obecnie znany jako jeden z najpopularniejszych portfeli kryptowalut silnie powiązanych z ekosystem firmy Binance. Aby wykorzystać siłę ekosystemu Binance i wzmocnić użyteczność tokenu TWT, firma postanowiła wdrożyć dosyć ostre, a zarazem bardzo dobre zmiany.

Token TWT został pierwotnie stworzony jako eksperyment dla zespołu Trust Walletu, aby nagradzać lojalnych użytkowników portfela i rozwijać dalej społeczność. „Pod każdym względem ten eksperyment okazał się olśniewającym sukcesem”, tak Twórcy twierdzą w ich ostatnim ogłoszeniu dotyczącym zmian w ekonomii TWT.

Kilka miesięcy temu, Token TWT można było zdobyć za zapraszanie nowych użytkowników portfela oraz za zakup wybranej kryptowaluty. Informowaliśmy o tym dwukrotnie na naszej stronie. Ta promocja nadal jest aktualna, jednakże do odebrania jest już zaledwie 125 TWT.

Założyciel Trust Wallet Viktor Radchenko powiedział:

„TWT szybko stał się potężnym narzędziem społecznościowym i marketingowym dla Trust Wallet. Od jakiegoś czasu pracuję, aby znaleźć najlepszy sposób na ulepszenie ekosystemu TWT. Wraz z uruchomieniem Binance Smart Chain i obecną dominacją zdecentralizowanych finansów na rynku, warto działać już teraz. Wprowadzenie TWT do BSC (Binance Smart Chain) odblokuje różne aplikacje DeFi dla naszych użytkowników. Łącząc to z wypaleniem tokenów w celu wygenerowania bardziej realistycznej tokenomiki, nie mogę się doczekać kolejnej fali rozwoju społeczności i produktów; napędzane przez TWT.”

Trust Wallet robi TWT Burn – czyli zmniejszona podaż o 98%!…

Ponieważ TWT staje się coraz bardziej uznanym tokenem, Trust Wallet poświęcił trochę czasu na zbadanie rynku i ocenę obecnej ekonomii ich natywnego tokenu. Całkowita podaż rozpoczęła się od 90 miliardów TWT i pomimo ciągłej dystrybucji tokenów, w obiegu znajdowało się mniej niż 1% całkowitej podaży.

Zgodnie z ogłoszeniem, podjęta została decyzja o spaleniu 89 miliardów TWT, aby zmniejszyć całkowitą podaż do 1 miliarda TWT. Oznacza to, że około 25% całkowitej podaży jest obecnie w obiegu.

Zespół TWT wierzy, że ta zmiana będzie nadal pomagać społeczności Trust Wallet w rozwoju i da im możliwość wprowadzenia bardziej dogłębnej tokenomiki do TWT w przyszłości.

Binance Smart Chain

Binance niedawno uruchomiło Binance Smart Chain (BSC), blockchain, który działa równolegle z Binance Chain, aby umożliwić tworzenie inteligentnych kontraktów i mechanizm stakingu dla BNB.

Aby lepiej wykorzystać ekosystem BSC, TWT jest teraz dostępny jako token BEP20, a także token BEP2. Wszystkie istniejące tokeny TWT BEP2 pozostaną nienaruszone, a posiadacze będą teraz mieli również możliwość połączenia ich TWT z Binance Smart Chain, aby skorzystać z szeregu zdecentralizowanych aplikacji tam dostępnych.

Tutaj zamieścili poradnik dla zainteresowanych, jak prawidłowo przekonwertować swoje tokeny TWT BEP2 na tokeny BEP20. Zapraszamy także na nasz telegram, ponieważ tego typu informacje często zamieszczamy od razu po wydaniu oficjalnego ogłoszenia po to by inwestorzy TWT mogli odpowiednio zareagować. Cena tokenu TWT po informacji o zmniejszeniu podaży natychmiastowo wzrosła o ponad 70%.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.