Token BCP budzi się ze śpiączki. Duże zakupy inwestorów + co nowego w Blockchain Poland?

Minęło już kilka miesięcy od czasu kiedy ostatni raz informowaliśmy Was o nowościach w naszym rodzimym projekcie Blockchain Poland. Czas najwyższy przedstawić to co aktualnie dzieje się wewnątrz firmy. Rok 2019 dla Blockchain Poland (BCP) zdecydowanie był okresem ciężkiej pracy, zmian i przełomów. Kilka wcześniejszych lat przygotowań pozwoliło twórcom projektu w minionym roku na osiągnięcie kilku celów. Token BCP został dodany na giełdę Bitbay, uruchomili platformę BCP na której zorganizowali airdrop oraz udostępnili możliwość przeznaczenia swoich BCP na lokaty. Otworzyli także sprzedaży instalacji fotowoltaicznych za BCP i ETH. Aktualnie widać, że Blockchain Poland mocno stawia na rynek źródeł odnawialnej energii co można sprawdzić na ich social mediach.

Blockchain Poland (BCP) newsy:

Po wnikliwej analizie rynku, dziś na nowo można wyznaczyć kierunek dla Projektu BCP.

W dobie zmian klimatu, globalnego ocieplenia i rosnącego zanieczyszczenia środowiska, BCP ewidentnie chce w tej nierównej walce stanąć po stronie Ziemi, dlatego głównym zadaniem zarządu i twórców tokenu będzie wspieranie innowacyjnych rozwiązań w zakresie Odnawialnych Źródeł Energi oraz ochrony środowiska naturalnego.

Zgodnie z informacjami jakie przekazują nam twórcy projektu, rok 2020 ma być jeszcze bardziej pracowity i miejmy nadzieję, że również przełomowy. Aktualnie ekipa BCP pracuje nad kilkoma projektami równolegle. Poniżej przedstawiamy ich zarys:

Projekt RenEnergy.pl od twórców BCP powstał w celu rozwoju, sprzedaży oraz szerzenia świadomości społecznej w zakresie produktów opartych o OZE. Instalacje fotowoltaiczne mają być mocno zintegrowane z ekosystemem BCP, ale o tym dowiecie się w przyszłości jak tylko otrzymamy więcej oficjalnych informacji.

Projekt Leasicoin ma za zadanie umożliwić uzyskanie korzystnego finansowania na pojazdy elektryczne i hybrydowe, a także narzędzi umożliwiających rozwój rynku pojazdów elektrycznych takich jak stacje ładowania pojazdów oraz odpowiednie oprogramowanie.

Los zwierząt, podobnie jak los naszej planety nie jest im obojętny, dlatego dalej Blockchain Poland będzie rozwijać projekt VetChain. W największej mierze będzie się on skupiać na szeroko pojętym zdrowiu, bezpieczeństwie i ochronie życia zwierząt, a także wspieraniu schroniskach i stowarzyszeń pomagającym zwierzętom.

W nadchodzących miesiącach, twórcy projekty BCP mają ogłosić jak dokładnie produkty o parte o OZE wpłyną na wartość i ekosystem tokenu BCP oraz przedstawią jakie korzyści i zyski będą po stronie użytkownika ich platformy. Dlatego teraz warto śledzić ich poczynania i dołączyć do zespołu na discordzie.

„Razem możemy stworzyć lepsze warunki do życia dla ludzi i zwierząt. Jesteśmy to winni naszej planecie”

BCP dzisiaj zanotował wzrost z wartości 0.01 PLN aż do 0.09 PLN. Tokenem BCP możecie handlować na giełdzie Bitbay.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.