Tezos (XTZ) kontynuuje ekspansję i wchodzi do top 10

Tezos (XTZ) po wysokich wzrostach pnie się do góry i z łatwością wchodzi do pierwszej dziesiątki kryptowalut według kapitalizacji rynkowej! Wyprzedził on pod tym względem Stellar (XLM) i zajął zajmowaną przez niego dotychczas 10 pozycje. XTZ jest jednym z nielicznych altcoinów, który osiągnął kapitalizację przekraczając 1 miliard USD. 

Rosnący apetyt na XTZ?

XTZ po odnotowaniu ponad 36% wzrostu w przeciągu tygodnia staje się bardzo atrakcyjną pozycją, która zwraca na siebie coraz większa uwagę inwestorów. Zaliczył on również wzrosty w wolumenie do ponad 126 milionów dolarów dziennie. Pokazuje to rosnące zainteresowanie Tezosem prognozując również jego kolejne wzrostu w 2020 roku.

Konkurs do wygrania nawet 1000 XTZ!

W tym tempie rozwoju XTZ może niedługo aspirować do wyprzedzenia Bitcoina SV, którego kapitalizacja rynkowa wynosi około 1,6 miliarda dolarów, co jest całkiem prawdopodobne. XTZ jest postrzegany jako coin z dużym potencjałem, który ma szansę osiągnąć zupełnie nowy przedział cenowy. W samym 2019 roku jego cena wzrosła już ponad trzykrotnie!

Fani altcoinów widzą w Tezosie nową szansę na niewzykły rozwój. Mimo, że aktywo pozostaje dość ryzykowne oferuje lepsze krótkoterminowe zyski w porównaniu do innych, pogrążonych w zimowym śnie, altcoinów.

Oczywiście możliwe jest ponowne cofnięcie XTZ z uwagi na kapitalizację zysków niektórych użytkowników. Hodlerzy XTZ od ICO lub od początku 2019 roku już ostrzą zęby na profity, z powodu wzrostów. Mogłoby to spowodować spadek ceny, a w efekcie poślzig w dalszym kontynuowaniu szybkiego rozwoju.

Inni użytkownicy twierdzą, że z powodu cyklów koniukturalnych XTZ zaliczy teraz korekte, co może odrobinę ostudzić aktualnie panujący entuzjazm. Tak czy inaczej, Tezos stał się zdecydowanie bardziej popularny i coraz większa część społeczności jest świadoma jego istnienia, co powinno pozytywnie wpłynąć na cenę. Mimo przewidywań dotyczących gwałtownych wzrostów wyceny, rośnie ona stopniowo, pozostając jeszcze daleko od swojego poprzedniego przedziału cenowego na poziomie 4 – 5 USD.

Mimo podzielonych opinii, Tezos zdecydowanie należy do kryptowalut z potencjałem, które warto będzie mieć na oku w 2020 roku. A czy Ty masz w swoim portfelu XTZ? Daj znać w komentarzu!

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

1 Comment

  • wodawfirmie
    Posted 19 kwietnia 2020 18:35 0Likes

    Ciekawie napisane. Chciałbym podziękować za Twoje działania. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wpisów 🙂 Gratki. Będę częściej zaglądał.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.