Szymon Hołownia został „bitcoinowym królem”, serio? SCAM ALERT!

Niestety, ale po raz kolejny wizerunki popularnych ludzi są wykorzystywane w promowaniu „szemranych” biznesów, które mają na celu tylko i wyłącznie wyłudzenie pieniędzy od inwestorów. Był już Robert Lewandowski, a teraz oszuści zaczynają posługiwać się wizerunkiem Szymona Hołowni. O to co znaleźliśmy na „bardzo zaufanym portalu”:

Nagłówek artykułu:

SZYMON HOŁOWNIA: Jest Przyczyną Nowej Fali Gniewu Polskich Banków, Ale Raczej Wygra Następne Polskie Wybory Po Tym, Jak Powiedział Wszystkim Swój Sekret Bogactwa

Sam nagłówek nakłania do kliknięcia prawda? Nic dziwnego, tutaj chodzi o coś więcej…, cytujemy dalej:

Szymon Hołownia zdobył sławę jako zuchwała osoba mówiąca wprost, która nie ma oporów, by mówić szczerze o tym, jak zarabia pieniądze… W zeszłym tygodniu Szymon był gościem programu „Kuba Wojewódzki Show”, w którym ujawnił nową „lukę fortuny”. Taka „luka”, wg jego słów, może zamienić każdą osobę w milionera w ciągu 3-4 miesięcy. Hołownia przekonywał wszystkich ludzi w Polsce, by skorzystali z tej świetnej okazji, zanim wielkie banki ostatecznie tego zabronią… I rzeczywiście – kilka minut po zakończeniu wywiadu, Bank Pekao zadzwonił z żądaniem o wstrzymaniu publikacji edycji programu – ale było już za późno…

Ciekawe prawda? Przede wszystkim takie zdarzenie w programie u Kuby Wojewódzkiego nie miało miejsca. Niesamowity sposób na zarobienie pieniędzy, prawda? Cytujemy dalej:

„Dzięki temu, że szybko korzystałem z nowych możliwości, osiągnąłem sukces – działałem bez wahania. Obecnie moim numerem jeden pod względem zarobku jest nowy, automatyczny system tradingowy w zakresie kryptowalut o nazwie Bitcoin Bank . To największa okazja, jaką widziałem w całym swoim życiu, umożliwiająca szybkie zdobycie małej fortuny. Nakłaniam wszystkie osoby, by ją sprawdziły, zanim banki tego zabronią”.

„Kuba Wojewódzki nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył – Szymon Hołownia wyciągnął swój telefon i pokazał widzom, jak dużo zarabia pieniędzy dzięki temu nowemu systemowi do zarabiania, o którym aktualnie wszyscy mówią w Polsce.”

„Segment programowy dobiegł końca, zanim Szymon Hołownia mógł dogłębnie opisać temat. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić z nim ekskluzywny wywiad, by dowiedzieć się więcej na temat tej kontrowersyjnej okazji. „

To tylko fragmenty z obszernego artykułu mającego na celu wyłudzić pieniądze od inwestorów chcących się wzbogacić. I dalej już zaczyna się cały opis platformy o nazwie „Bitcoin Bank”, w której rzekomo Szymon Hołownia zarabia fortunę, serio? Bitcoin Bank przedstawiany jest jako platforma, która obraca pieniędzmi za inwestorów oczywiście po uiszczeniu opłaty. Według autorów źródłowego artykułu platforma ta jest wspierana przez największych inwestorów: Richard Branson, Elon Musk oraz Bill Gates… SERIO?

Chcielibyśmy byście wiedzieli, że tego typu artykuły to tylko przykrywka i wykorzystanie popularności osoby publicznej w zdobyciu pieniędzy od inwestorów. Z całym „scamowym” artykułem możecie zapoznać się na stronie Financialnews.club. Nie podajemy dokładnego linku, gdyż strona ta jest niezabezpieczona, a każdy odnośnik na niej prowadzi do platformy „Bitcoin Bank”.

Uważajcie co czytacie, a przede wszystkim edukujcie osoby starsze o kryptowalutach, gdyż właśnie takie osoby, nie mające większej świadomości są najbardziej narażone na tego typu oszustwa.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.