Swag – azjatycki gigant branży filmów dla dorosłych będzie korzystać z Ethereum

Swag.finance jest nowym projektem DeFi, który umożliwi użytkownikom kontrolę nad przyszłym rozwojem portalu Swag. Jak twierdzą twórcy, jest to jeden z liderów w tej branży, który nieprzerwanie od 2017 roku osiągnął już zyski rzędu kilkuset milionów $. Samo wprowadzenie DAO (zdecentralizowanej organizacji autonomicznej) ma umożliwić kompletną transparentność oraz możliwość wprowadanie zmian w projekcie poprzez holderów SWAGa.

Jak zdobyć token SWAG ?

Całkowita liczba wyemitowanych tokenów wyniesie 625 mln sztuk. Zostaną one przypisane odpowiednio:

  • 60 mln – dla zasłużonych osób ze społeczności
  • 25 mln – dla zespołu oraz na początkową fazę rozwoju projektu DAO
  • 540 mln – możliwe do zakupu przez użytkowników

Aby umożliwić sprzedaż największej części tokenów, zostaną uruchomione 2 poole: SWAG/USDC oraz SWAG/CREAM. Zapewne stablecoina USDC nie trzeba nikomu przedstawiać. Natomiast CREAM jest tokenem portalu cream.finance, który to z kolei powstał podczas boomu DeFi na Ethereum. Możemy na nim deponować w poolach swoje środki, aby farmić token CREAM, czy też zamieniać tokeny przy pomocy tych właśnie pooli.

Od 14.10.2020 będzie możliwy zakup tokena SWAG na cream.finance. Warto nadmienić, że nie będzie on rozdawany w zamian za depozyt innych tokenów. Wszystko będzie przypominać ICO na wcześniej wymienionej giełdzie zdecentralizowanej. Wystarczy zatem, że posiadamy na swoim portfelu USDC lub CREAM i od razu będziemy mogli kupić SWAG. Na swoim koncie na platformie Medium deweloperzy udostępnili również szczegółowy poradnik co do uczestnictwa w tym ICO.

To jeszcze nie wszystko. Każdy głosujący będzie mógł skorzystać z tokenów od pooli o wspaniałej nazwie – SQUIRT. Za ich pomocą będą wynagradzani użytkownicy głosujący najczęściej oraz z jak największą ilością tokena SWAG.

Nad czym będzie można głosować ?

Szczegółów co do wyglądu samego DAO i rodzaju usprawnień zbytnio nie ma. Jedyne czego można się wcześnie dowiedzieć to to, że będą dość zróżnicowane.

„Każdy z tych tokenów reprezentuje 1 głos, 1 prawo do wypowiadania się w imieniu społeczności, do zajmowania się wszystkimi decyzjami podjętymi w głosowaniu, od tak małych, jak to, kto powinien być promowanym twórcą treści w Halloween, aż po tak duże, jak to, czy swag.live powinien zainwestować w ekspansję na nowy rynek — społeczność może zadecydować o tym, jak zaangażowane w rozwój będą propozycje płynące z DAO.”

https://medium.com/@swag.finance/swag-governance-token-economics-2ce6ad662ae7
Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.