QTUM wzrasta o 25% po ogłoszeniu dotyczącym Apple Pay i Samsung Pay

Qtum (QTUM) wzrósł wczoraj dobre kilkadziesiąt procent na wartości zaraz po wypuszczeniu informacji od Singapurskiego Qtum Foundation i Londyńskiego startupu FinTech Zuex. Zuex, który sam siebie opisuje jako firma: „Pierwsza na świecie crypto mobilna aplikacja przeznaczona do płatności i inwestycji” , doda tokeny QTUM w portfelu płatności cyfrowych, aby umożliwić użytkownikom wydawanie QTUM w punktach sprzedaży”. Na swojej stronie internetowej, Qtum jest opisywany jako „globalny projekt, który ma być pomostem między zwolennikami Bitcoina i Ethereum, światem rzeczywistym i światem blockchaina”, który jest wspierany przez „jednych z najbardziej znanych osób wywodzących się ze znajomości blockchaina i dyrektorów z największych chińskich firm technologicznych.”

Oto, co Abra napisał w lipcu 2018 roku w dokumencie „Ultimate Guide to Altcoins” dotyczącym QTUM:

„To rzadkość w świecie blockchaina, Qtum jest również wstecznie kompatybilny z kontraktami Ethereum, a także z Bitcoinem i pozostanie nadal kompatybilny wstecz nawet po aktualizacjach. Pozwala to na łatwe przyjęcie platformy i metodologię„ plug and play ”.

Poloniex o Qtum na blogu z czerwca 2018 roku:

„Qtum (wymawiane Quantum) jest publiczną platformą inteligentnych kontraktów, która łączy aspekty zarówno Bitcoina, jak i Ethereum. Zespół Qtum wybrał Bitcoina (i jego model prowadzenia dokumentacji UTXO) jako podstawę protokołu ze względu na udokumentowane osiągnięcia Bitcoina po względem bezpieczeństwa i stabilności. Oprócz tego, Qtum integruje Ethereum Virtual Machine (EVM). QTUM jest natywnym tokenem łańcucha bloków Qtum i działa zarówno jako zasilenie dla inteligentnych kontraktów Qtum oraz jest nagrodą za zabezpieczenie sieci przez staking.”

Zeux zapewnia „prostszy sposób płacenia, bankowości i inwestowania poprzez integrację wszystkich tych usług w jednym miejscu – aplikację Zeux. Aplikacja posiada długą listę partnerów w celu zapewnienia najlepszych produktów inwestycyjnych dla swoich klienci.”

Miguel Palencia, dyrektor ds. Informacji w Fundacji QTUM:

„Cieszymy się, że Zeux dodał QTUM do swojej aplikacji. Daje to ogromne, dodatkowe narzędzie dla naszej cennej społeczności. Teraz użytkownicy QTUM mogą używać tokenów do wszystkich płatności w punktach sprzedaży u akceptujących Apple Pay i Samsung Pay. Zeux tworzy bezproblemowy sposób, w jaki ludzie mogą korzystać z kryptowalut w codziennym życiu.

Na swoim blogu, Qtum Foundation oznajmiono, że „Zeux uruchomi publicznie swoją wielofunkcyjną aplikację w kwietniu. Będzie wtedy dostępna dla Europy. Według przelicznika z giełdy Binance, cena QTUM wzrosła o ponad 64% z 2,05 USD do prawie 3,40 USD w dniu w którym wyszło powiadomienie o partnerstwie. Aktualnie utrzymuje się na 25% wzroście. Od miesięcy nie było tak dużych obrotów na tym projekcie.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.