PornHub dodaje Tether (USDT) jako metode płatności za pośrednictwem portfela TRON

Czas na kolejne ciekawe wieści dotyczące platformy TRON. Tym razem projekt Justina Suna nawiązuje współprace ze stroną znaną głównie wśród męskiej części odbiorców, a mianowicie z… PornHub. Rozszerza on opcje płatności dla użytkowników strony po wycofaniu PayPal.

PornHub dodaje nowe możliwości otrzymywania płatności dla swoich modelek i modeli. Od teraz będą oni mogli przyjmować płatności w amerykańskich Tether dolarach opartych na TRON. Strona od dawna lubiła eksperymentować z metodami płatności dla swoich gwiazd, jednak z uwagi na zakończenie współpracy z PayPal, które miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku, porno gigant musiał wprowadzić nowe rozwiązania.

W odpowiedzi na wcześniejsze ograniczenia narzucone przez PayPal witryna dla dorosłych dodała dziś nowe metody płatności. Oprócz USDT jest to również Cosmo Payments, czyli globalna aplikacja do przetwarzania płatności.

PornHub i kryptowaluty

Temat płatności z wykorzystaniem kryptowalut nie jest rzeczą nową na PornHub. W przeszłości krążyły już plotki o tym, że strona miałaby akceptować płatności w Zcash czy TRON, jednak nie doszło to do skutku. Warto jednak zauważyć, że mimo impasu ZEC oraz TRX, to udało się to osiągnąć kryptowalucie Verge (XVG), która od kwietnia 2018 roku jest jedną z najpopularniejszych opcji płatności na PornHub. Oczywiście wpłynęło to w pozytywny sposób na społeczność, gdyż wiele modelek i modeli zaczęło wykorzystywać bardziej zdecentralizowaną opcję płatności. Cena projektu XVG również nie pozostała obojętna, notując ponad 40% wzrost.

Teraz przyszedł czas na USDT, które dołącza do PornHub z pomocą Fundacji TRON. Strona na swoim blogu tłumaczy czym jest USDT oraz piszę, że transakcje za jego pośrednictwem „można wykonywać na całym świecie, w zaledwie kilka sekund, bez żadnych opłat”. Następnie krok po kroku wyjaśnia jak korzystać z portfela TRONLink i jak na nim przeprowadzać transakcje.

TRON, za sprawą Justina Suna, znany jest ze swojego mocnego marketingu. Cała sytuacja nie obyła się oczywiście bez komentarza CEO projektu, który na swoim Twitterze wezwał wszystkich na PornHub by „zaprzestali robić to, co robią”.

Sytuacje takie jak ta, po raz kolejny pokazują użyteczność kryptowalut. Co za tym idzie, kolejny sektor dowiaduje się o możliwościach jakie ze sobą niosą. Dzięki nim zcentralizowane platformy do płatności są zamieniane na te zdecentralzowane, oparte na kryptowalutach, zapewniając większą wolność. Jest to świetna reklama, dzięki której być może zwiększy się świadomość na ten temat świata kryptowalut wśród nowych, potencjalnych użytkowników.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Zostaw komentarz

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.