Polyient Games wprowadzi na rynek zdecentralizowaną giełdę dla tokenów NFT współpracując z Avalanche

Ava Labs, zespół deweloperski odpowiedzialny za blockchain Avalanche, połączył siły z firmą inwestycyjną Polyient Games, która koncentruje się na unikalnych tokenach (NFT). Współpraca ta powstała po to by uruchomić zdecentralizowaną giełdę (DEX) dla tokenów NFT właśnie w ekosystemie Avalanche, wysoce skalowalnej platformie open source do uruchamiania zdecentralizowanych aplikacji finansowych (DeFi).

Giełda NFT firmy Polyient Games będzie zasilana przez blockchain Avalanche i będzie działać w ramach przyszłego rynku Polyient Games Marketplace. Giełda ma prowadzić ekskluzywne aukcje NFT i transakcje peer-to-peer, z planami dotyczącymi „bardziej płynnych produktów handlowych NFT” i „tokenów sąsiadujących z NFT” w przyszłości.

Polyinet Games pre-sale tokenów & Avalanche

Natywny token narzędziowy oraz nagród firmy Polyient, PGFK Particles (XPGP), będzie używany do zasilania giełdy. Będzie to podstawowa waluta dla wszystkich sprzedaży NFT, parowania i aukcji na platformie, a także token członkostwa, który zapewnia nagrody dla użytkowników ekosystemu Polyient Games. Firma Polyient otworzył także rejestrację wstępną na sprzedaż nowych tokenów PGFK. PGFK to niezwykle rzadkie NFT umożliwiające posiadaczom członkostwo w ekskluzywnych sekcjach ekosystemu Polyient Games, a także unikalne nagrody, które ewoluują w czasie. Sprzedaż tokenów PGFK zaczęła się 15 września i potrwa do 22 września 2020 roku. Więcej o Polyient Games możecie dowiedzieć się z tego dokumentu. Całkowita podaż PGFK ma nigdy nie przekroczyć początkowej podaży 20 000. 12 500 – tyle tokenów zostało udostępnione do kupienia w okresie sprzedaży. Cena sprzedaży – 1 PGFK = 400 Dai. Więcej o przedsprzedaży tokenu PGFK dowiecie się z tego linku. Posiadacze PGFK będą mogli wymienić tokeny na XPGP w stosunku 1:1000.

Oprócz funkcjonowania jako jednostka transakcyjna dla sprzedaży NFT i innych ofert na platformie, XPGP będzie działać jako główna para handlowa dla wszystkich zamiennych toneków dodanych na Polyient Games DEX. Mowa tutaj o parach walut z gier oraz innych sąsiadujących z tokenami NFT pochodzących ze start-upów z portfolio Polyient Games i sieci partnerskich.

Pierwszym rynkiem, który będzie obsługiwany na nowym DEXie, będzie parą wymiany dla handlu pomiędzy XPGP a tokenem AVAX. Płynność na rynku AVAX-XPGP i innych podobnych będzie zdecentralizowana, co oznacza, że ​​członkowie ekosystemu Polyient Games będą mieli możliwość dodawania własnych zasobów do puli tokenów w zamian za udział w opłatach transakcyjnych.

Technicznymi partnerami Polyinet Games są między innymi: Ava Labs, Chainlink, Maker oraz Magic.

Ethereum vs. Avalanche

W ogłoszeniu dyrektor generalny Polyient, Brad Robertson, powiedział, że zatory w sieci Ethereum wpłynęły na decyzję firmy o zbudowaniu na bazie blockchainu Avalanche:

„Obecna rzeczywistość jest taka, że ​​przeciążenie sieci Ethereum utrudnia przyjęcie gier typu blockchain i klasy aktywów NFT. Opierając się na Avalanche, jesteśmy w stanie wykorzystać skalowalną infrastrukturę przy jednoczesnym utrzymaniu mostów, które ułatwiają płynne przenoszenie zasobów ERC-20 i -721”

Wcześniej Avalanche zebrało ponad 42 mln USD w przedsprzedaży tokenów AVAX. Dzisiaj, 21 września odbywa się premierowe uruchomienie sieci głównej, a pierwszy listing tokenu AVAX ogłosiło Huobi. Więcej informacji o nowych projektach skupiających się na DeFi publikujemy na naszym telegramie, zapraszamy.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.