Nowości na platformie Blockchain Poland. Zainteresowanie projektem BCP wzrośnie?

W zeszłym miesiącu wystartowała platforma BCP24.io oraz strona internetowa w nowej odsłonie pod tym samym adresem. W ciągu kilku dni zarejestrowało się przeszło 2200 osób Co można uznać za niebywały sukces. W głównej mierze są to Polacy ale są też osoby z Wenezueli, Boliwii, Włoch, Szwecji. Można wnioskować że projekt staje się atrakcyjny nie tylko dla polskiej społeczności krypto.

Warto zwrócić uwagę że chwilę po uruchomieniu pojawiły się dwa atrakcyjne produkty na platformie dla jej zweryfikowanych Użytkowników. Pierwszym z nich jest lokata. Jej oficjalny start odbył się 23.08.br. Każdy Użytkownik platformy po zalogowaniu na platformie i wejściu w zakładkę Lokaty ma do wyboru 3 warianty: lokatę na 90 dni oprocentowaną 2,4%, na 180 dni odpowiednio 6% oraz na 15% dla środków BCP ulokowanych na 360 dni.

Na ten moment każdy Użytkownik platformy może założyć tylko jedną lokatę wg powyższych parametrów. Środki na lokacie na okres na jaki została zawarta ulegają zamrożeniu.

Drugim produktem jest zakup tokenów BCP z extra bonusem. Bonus wynosi 10% wartości zakupionych tokenów które w ciągu 24 godzin od zakupu będą dopisane do portfela BCP na platformie. Tokeny BCP można zakupić w parze do BTC (bitcoin). Zakup odbywa się za pośrednictwem bramki płatniczej Pay.Coxi.io. Można kupić dowolna ilość tokenów. Całość odbywa się niezwykle sprawnie. Zakup tokenów BCP możliwy jest tylko po zalogowaniu do platformy. Opcje tą wraz z regulaminem znajdziecie w zakładce Pulpit. Dzięki akcji promocyjnej BCP w formie Airdropu na platformie zarejestrowało się ponad 1600 osób.

Airdrop & Blockchain

Na platformie został uruchomiony testowo kantor umożliwiający zakup BTC za PLN. Niebawem osoby zarządzające platformą dodzadzą możliwość wymiany lub zakupu BTC i tokenów projektów znajdujących sie na platformie za BCP. W chwili obecnej pracują nad wdrożeniem projektu umożliwiającego zakup instalacji fotowoltaicznej za pośrednictwem aplikacji za PLN, BTC a w przyszłości za BCP. Za zakup instalacji poprzez platformę będą przyznawane bonusy np. rabat na instalacje równolegle.

Firma pracuje także nad własnym blockchainem, który będzie wykorzystywany w projektach rozwijanych na platformie. Dzięki własnemu blockchainowi każdy projekt zgłoszony na platformie będzie mógł z niego korzystać na preferencyjnych warunkach. Przypominamy również airdropie BCP, wystarczy rejestracja i weryfikacja na platformie BCP24.io. Promocja, która pozwala zdobyć darmowe BCP trwa do wyczerpania zapasów. Wkrótce więcej informacji dotyczących nowości od Blockchain Poland. By porozmawiać z twórcami projektu oraz śledzić ich poczynania, dołączcie do oficjalnego serwera BCP na aplikacji discord.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.