Nowojorskie banki mogą teraz używać Stablecoina Binance (BUSD)?

Stablecoin USD Binance otrzymał zielone światło od nowojorskiego organu nadzoru finansowego, co oznaczałoby, że ​​banki i instytucje finansowe mogą korzystać z tego cyfrowego aktywa bez dalszej zgody organów regulacyjnych.

  • Departament Usług Finansowych w Nowym Jorku (NYDFS) zaktualizował w tym tygodniu swoją „zieloną listę” i dodał do niej Binance USD (BUSD)
  • Oznacza to, że banki w rejonie Nowego Jorku mogą teraz przechowywać i dodawać BUSD bez uprzedniej zgody NYDFS, ale nadal muszą poinformować regulatora przed listingiem
  • Specjalista ds. „Zgodności Binance”, Samuel Lim, powiedział, że BUSD może zostać zaakceptowane „natychmiastowo” przez licencjonowane podmioty
  • „Więc jeśli jutro JPMorgan zdecyduje się na użycie BUSD, może to zrobić i może to zrobić natychmiast” – powiedział
  • BUSD został zatwierdzony przez NYDFS w momencie premiery we wrześniu 2019 roku
  • BUSD to stablecoin z białą etykietą od Paxos Trust Company. Firma ta została zatwierdzona przez NYDFS do wydawania stablecoinów w 2018 roku
  • Bitcoin, Ethereum oraz Litecoin znajdują się na zielonej liście NYDFS, podobnie jak stablecoiny, takie jak dolar Gemini i Paxos.
  • Na zielonej liście brak natywnego tokena od Binance (BNB)
  • Binance U.S., lokalna platforma handlowa giełdy, nadal nie jest dostępna w Nowym Jorku, pomimo tego krążą plotki, że planuje tam udostępnić handel kontraktami terminowymi na BTC i inne altcoiny. Binance prawdopodobnie chce przejąc do tego specjalną firme.
Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.