Nie żyje Tobiasz Niemiro, wspólnik giełdy Bitmarket. Samobójstwo czy morderstwo?

Badania w sprawie niedawno upadłej giełdy Bitmarket, najstarszej zresztą w Polsce, która udostępniała handel kryptowalutami nadal trwają. Pojawia się coraz więcej faktów, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Polskie media spekulują co mogło być dokładną przyczyną upadku giełdy oraz analizują wszystkie najważniejsze czynniki, które mogły się przyczynić do ogłoszenia upadłości. Tego co stało się dzisiaj w godzinach popołudniowych nikt się nie spodziewał. Chodzi o jednego ze wspólników upadłej giełdy.

Samobójstwo przez straty?

Jak donoszą lokalne, olsztyńskie media, ciało 44 letniego mężczyzny zidentyfikowanego jako Tobiasz N. znaleziono nieopodal jeziora Tyrsko. Mężczyzna był biznesmenem i działaczem społecznym, miał pozwolenie na broń. Tobiasz N. był powiązany z pierwszą, polską giełdą bitmarket, która całkiem niedawno ogłosiła upadłość. Według zebranych informacji miał on odebrać sobie życie strzelając w głowę z własnej broni.

Po upadku giełdy Bitmarket, wiele poszkodowanych osób przez straty groziło osobom należącym do zarządu giełdy. Niektóre portale nawet mianowały sprawę tytułem „bitcoinowe amber gold”. Tobiasz N. informował o tym, że nie zamierzał nikogo oszukać, a nawet sam poniósł kolosalne straty z tytułu płynności giełdy. Według ustaleń badaczy, problemy finansowe giełdy Bitmarket zaczynały się już 2 lata temu. Śledztwo jest w toku, ale olsztyńskie media informują, że Tobiasz był synem znanego restauratora. Piszą także o tym, że sprawa nie musi być powiązana ze sprawą giełdy, lecz wywodzi się z branży gastronomicznej i może okazać się morderstwem.


„To kolejna tragedia dotycząca przedsiębiorców z branży gastronomicznej w Olsztynie. Kilka miesięcy temu samobójstwo popełnił, strzelając sobie w głowę, Jan Tandyrak. Olsztyńscy przedsiębiorcy żyją w strachu przed zbliżającym się wyjściem z więzienia Trolla. Przestępca dostał 25 lat za porwania dla okupu. Przeciw jego wcześniejszemu zwolnieniu i zgodzie na leczenie poza zakładem karnym wielokrotnie występował Tobiasz N.” – www.olsztyn.wm.pl

To przykre, że problemy finansowe chwytają ludzkie życia…

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.