LockDrop PLASM: Zamrażając swoje ETH otrzymasz tokeny PLM

LockDrop to w skrócie pozostawienie swoich tokenów w smart kontrakcie jako zabezpieczenie w celu otrzymania nowych tokenów. W Przypadku Plasm Network, bo o tym projekcie jest mowa, „zamrażając” swoje ETH otrzymamy w od razu tokeny PLM. Plasm Network to stosunkowo młody projekt, który powstaje w ekosystemie Polkadot. Stake technologies pracuje nad Plasm od 2018 roku.

Czym jest Plasm Network?

Plasm Network to skalowalna i interoperacyjna infrastruktura dla Web3.0 . Ponieważ sieć Plasm Network jest zbudowana w oparciu o platformę Parity’s Substrate , może to być przyszły Parachain Polkadot, który działa również jako skalowalna platforma inteligentnych kontraktów. Z założenia Polkadot Relaychain nie obsługuje inteligentnych kontraktów. Daje to Plasm możliwość wypełnienia tej luki. Skalowalność jest oczywiście jednym z najważniejszych wymagań programistów DApp. Gdyby programiści mogli budować dowolne aplikacje w Plasm Network bez konieczności rozważania jej skalowalności byłoby idealnie. Plasm Network to projekt open source. Więcej na temat projektu możecie dowiedzieć się pod tym linkiem.

Jak działa LockDrop?

Lockdrop jest to sposób dystrybucji tokenów, który w trakcie wykorzystuje koszt alternatywny Ethereum. Lockdrop jako pierwszy wprowadziło Edgeware i Plasm się na tym wzorował dopasowując go do swoich założeń. W tym przypadku zablokowanym tokenem jest ETH. Lockdrop to algorytm, który można zaimplementować w dowolnym łańcuchu obsługującym TimeLock. Zwyczajnie od razu w zamian za zamrożenie swoich ETH otrzymujemy PLM. Token nie ma w tym momencie żadnej wartości, jednakże można ją oszacować poprzez alternatywny koszt ETH na postawie wyliczeń matematycznych. Więcej o LockDropie od Plasm Network możecie poczytać pod tym linkiem, oraz tym linkiem.

Zasady odebrania tokenów PLM:

Musimy zamrozić swoje ETH na wybrany czas w smart kontrakcie, aby po wybranym czasie otrzymać PLM (tokeny Plasm) + zwrot swoich ETH. Czyli można powiedzieć, że nic nie tracimy a można tylko zyskać.

UWAGA: Oczywiście istnieje ryzyko, że smart kontakt w którym zamrozimy swoje ETH zostanie złamany – więc nie traktujcie tego proszę jak pewny zysk. Mamy także tzw „oportunity cost” i inne aspekty, które mogłyby wpłynąć na nasze koszty związane z lockiem naszch ETH, ale to już kwestia indywidualna.

Wchodzimy na stronę: lockdrop.plasmnet.io

Łączymy się z naszym portfelem Metamask. Wypełniamy pole z ilością ETH do zamrożenia. Poniżej znajduje się „Lock Duration” czyli okres w którym zamrażacie swoje tokeny. Im większy okres zamrożenia ETH tym więcej PLM się otrzymuje. Zaraz nad przyciskiem „submit transaction” znajduje się pole”Affiliation” tutaj możecie wkleić nasz adres jeśli uważacie, że informacja o Plasm jest dla was wartościowa i skorzystacie z tej okazji: (Otrzymacie wtedy o 1% więcej z waszych lockdropów)

0xA451FD5Fcc0D389e0C27FF22845c0e17153f7Dc8

Jeśli wszystko wypełnicie to można kliknąć „Submit transaction”. Potwierdzić Metamsak i poczekać na zaakcepetowanie transakcji przez sieć. Tylko tyle wystarczy, zgodnie z informacjami, tokeny PLM otrzymamy na nasze portfele zaraz po zamrożeniu naszych ETH. Trzeba później jeszcze tego locka zclaimowac na utworzony przez siebie wallet na sieci Plasm Network. Całą instrukcje tego procesu znajdziecie pod tym linkiem. Jest także kalkulator, dzięki któremu możecie obliczyć, która z opcji zamrożenia jest dla Was najbardziej korzystna i przypada do waszej strategii. Tokeny od Plasm Network prawdopodobnie pojawią się na na giełdach pod konie tego roku. LockDrop trwa do 30 września 2020.

Dołączając do naszego kanału na telegramie, możecie być pewni, że z takimi informacjami będziecie zawsze na bieżąco. W razie problemów i pytań zawsze możecie dołączyć na oficjalny kanał Plasm Network na discordzie. Jest tam polski dział i z pewnością ktoś Wam pomoże odebrać tokeny.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.