Litecoin oficjalną kryptowalutą dla GLORY Kickboxing

Litecoin nawiązał współpracę z profesjonalną ligą sportową, jest aktualnie oficjalną kryptowalutą dla GLORY Kickboxing. Jest to jeden z ważnych jak i odważnych kroków podjętych przez Litecoina w celu promowania adopcji piątej pod względem kapitalizacji kryptowaluty.
Po ogłoszeniu partnerstwa, internetowa platforma handlowa dla GLORY Kickboxing, czyli. GLORYshop.com, zaakceptuje płatności litecoinem za towary. Poza tym, osoby, które będą płacić za pomocą litecoina będą mogli skorzystać z ekskluzywnych ofert. Między innymi będą miały dostęp do spotkań ze sportowcami, powitań, kulisów, ubrań z limitowanej edycji oraz najlepszych miejsc siedzących na widowni. Ten krok fundacji litecoin jest świetną strategią marketingową. Pomoże to przyciągnąć uwagę nowych inwestorów, poprawić globalną ekspozycję oraz świadomość adopcji kryptowalut w świecie sportu.

Według Charliego Lee, założyciela LitecoinA:

GLORY Kickboxing ma fanów na całym świecie, zwłaszcza młodsze pokolenie, które jest również entuzjastami technologii i które, wykonuje większość swoich działań online. W ten sposób partnerstwo przyniesie Litecoinowi korzyści z globalnej publiczności i nauczy ich o wykorzystaniu kryptowalut, a szczególnie litecoina.

Według Marshalla Zelaznika, dyrektora generalnego GLORY Kickboxing:

Ta współpraca jest świetna dla GLORY, ponieważ GLORY Kickboxing jest jedną z najszybszych sportów walki i w ten sam sposób Litecoin jest jedną z najszybszych kryptowalut pod względem szybkości transakcji.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.