LG zastrzega nowy znak towarowy ‘ThinQ Wallet’ dla portfela kryptowalutowego

Południowo-koreański gigant technologiczny LG złożył wniosek o znak towarowy „ThinQ Wallet” w amerykańskim Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych (USPTO). Tak informują dane opublikowane na oficjalnej stronie internetowej rejestru patentów z 2 lipca.

Zgodnie z dokumentami zgłoszeniowymi, znak towarowy dotyczy między innymi usług związanych z usługami transakcyjnymi i rozliczeniowymi, bankowością mobilną, „wydawaniem cyfrowych pieniędzy” oraz „oprogramowaniem do obsługi płatności dla telefonów komórkowych”. ThinQ to marka LG, która po raz pierwszy zastosowała swoją technologie w inteligentnej lodówce wprowadzonej na rynek w 2011 roku na targach elektroniki użytkowej. Od tamtej pory wprowadzono wiele smartfonów pod marką ThinQ.

Czy znak towarowy może oznaczać, że LG zamierza konkurować z Samsungiem? W maju pojawiało się wiele informacji o tym, że ta Samsung zamierza wprowadzić rozwiązania dla kryptowalut w postaci portfela oraz różne funkcje wykorzystujące technologię blockchain w swoich flagowych smartfonach. Samsung dowiódł, że da się zrealizować i wdrożyć nowe możliwości dla społeczności kryptowalutowej, jednakże innowacyjne rozwiązania nie są dostępne w Polsce.

W internecie można również przeczytać o tym że, LG CNS, spółka zależna od LG Corporation, zastosuje swoją zastrzeżoną platformę blockchain, by polepszać jakość i zwiększyć przejrzystość dystrybucji żywności, która otworzyłaby konsumentom informacje o dostawach oraz pochodzeniu posiłków w szkołach.

W maju, tajwański gigant branży elektroniki użytkowej High Tech Computer (HTC) wprowadził do portfela ERC20 swapy tokenów dla użytkowników smartfonu Exodus 1 w wyniku partnerskiej współpracy ze zdecentralizowaną giełdą Kyber Network opartej na Ethereum (ETH).

https://tsdr.uspto.gov/

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.