Kurs Bitcoina zalicza nowe szczyty w 2019 roku

Kurs Bitcoina już wczoraj pokazał, że to jeszcze nie czas na korektę i zaliczył nowy szczyt cenowy w 2019 roku. Cena Bitcoina przez ostatnią dobę wzrosła w okolice 8850-8950$. Bitcoin to największa kryptowaluta pod względem kapitalizacji, najwięcej ludzi o niej słyszało oraz znajduje się w przeważnie każdym portfelu inwestora kryptowalut. Przejście na nowe maksima zaczęło się po lekkim spadku ceny w okolice 6600$ w dniu 17 maja. Od tamtej pory Cena Bitcoina wzrosła o około 32% w ciągu zaledwie 10 dni. Dominacja Bitcoina na rynku kryptowalut wynosi aktualnie 57%. W ciągu ostatniego miesiąca największa została odnotowana 60.5%. Cała kapitalizacja rynku wynosi 270 mld $ w dniu pisania tego artykułu, czyli jest to również nowy, najwyższy poziom od 3 sierpnia 2018 roku.

Nowe szczyty czy nowe dołki?

Przez ostatnie 3 dni mamy zdecydowanie zwiększone obroty na naszej topowej kryptowalucie. Bardzo dużo osób, które przeżyły ostatnia hosse na rynku, jest mocno zdziwiona tak masywnym wzrostem Bitcoina w ciągu ostatnich miesięcy. Równie dużo osób potraciło pieniądze obstawiając spadki jeszcze przed ceną 6500$. Rynek kryptowalut nas zaskakuje jak zawsze. oczy wszystkich inwestorów są teraz mocno skupione na nowy cel bitcoina, czy góra czy dół ?

Cena 9650$ na Bitcoinie ostatnio była odnotowana aż 13 miesięcy temu, a dokładnie 30 kwietnia 2018 roku. Ważnymi wsparciami, które były wcześniej respektowane są okolice: 7.300$, 6.600$, 6.100$, 5.860$. Aktualny opór znajduje się w okolicach 9.600-10.000$. Cena 10.000$ jest bardzo psychologiczna dla rynku… Pamiętajmy jednak, że po tak silnym impulsie zawsze następuje korekta. Korekta albo płaska, albo głęboka, co będzie to czas pokaże.

https://www.tradingview.com/x/mJaV6srq/

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.