Kryptowaluta Tron (TRX) dodana na eToro

Brytyjska platforma społecznościowo tradingowa eToro ujawniła, że ​​dodała do swojej listy obsługiwanych kryptowalut Tron (TRX). Poinformowali o tym na ich oficjalnym twitterze dzisiaj, 25 marca. Ogłoszenie pojawia się zaraz po tym, jak eToro uruchomiło swoje usługi tradingowe na kryptowalutach w Stanach Zjednoczonych na początku marca. Oświadczenie mówi, że platforma do handlu kryptowalutmi będzie dostępna dla mieszkańców z 32 stanów USA, a oferowane będzie 13 cryptosów, w tym: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ) i Stellar (XLM).

Kolejnym nowym osiągnięciem w portfolio eToro jest nabycie startupu Firmo. Firmo będzie używane do tokenizowania wszystkich zasobów na każdej głównej platformie blockchain poprzez wdrażanie inteligentnych umów finansowych. eToro wyraźnie dąży do rozszerzenia swoich usług i globalizacji rynku kryptowalut.

Tron opublikował swój mainnet w czerwcu 2018 roku, który przeznaczony jest do tworzenia zdecentralizowanych platform przyjaznych i użytecznych dla cyfrowej gospodarki. Tron skupia się również na promowaniu zastrzegania sprawiedliwych praw dla twórców treści oraz sprawiedliwych płatności. Tron ogłosił 4 marca, że ​​współpracuje ze słynnym projektem Tether (USDT) z zamiarem wydania USDT opartego na TRC20 do drugiego kwartału 2019 roku.

EToro stało się pierwszą platformą tradingową, która wspiera wymianę tradycyjnych walut z Binance Coin (BNB), wewnętrznym tokenem, który zasila popularną giełdę Binance.

eToro opublikowało badanie w lutym 2019 roku, w którym stwierdzono, że prawie połowa ich „doświadczonych handlowców ma większe zaufanie do cyfrowych walut niż do tych tradycyjnych, które dostępne są na giełdach amerykańskich”.

CoinInsiderPL – Telegram

Właśnie wystartowaliśmy z nowym kanałem na telegramie na którym znajdziesz analizy kryptowalut, techniczne oraz fundamentalne, ważne zagraniczne newsy oraz wiele cennych wskazówek podpowiadających jak skutecznie czerpać korzyści z rynku crypto. Będą tam również udostępniane ciekawe raporty oraz narzędzia. Dużo dobrej wiedzy w jednym miejscu, zapraszamy do grupy i obserwowania nas na twitterze lub na facebooku.

To również może Cie zainteresować:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.