KONKURS: Wygraj darmowego Ledgera oraz do 1000 XTZ (~1400 USD)

Konkursy w świecie kryptowalut to nie lada gratka dla osób lubiących wyzwania. Firma Ledger postanowiła bardziej celebrować dodanie Tezos do Ledger Live i z tego powodu przygotowała dla użytkowników świąteczną niespodziankę. Dzięki fundacji Tezos powstał konkurs, a warunki wzięcia udziału są banalnie proste. Dzisiaj przedstawiamy wam możliwość wygrania darmowego portfela kryptowalut od Ledger oraz nawet do 1000 XTZ, czyli kryptowaluty Tezos o równowartości 1400$.

Wystarczy zapisać się na listę osób, które oczekują wyników. Potrzebujemy jedynie meila oraz 2 minuty wolnego czasu. Po zapisie pojawią się nam opcje zdobycia dodatkowych punktów. Im mamy ich więcej, tym na lepszą nagrodę mamy szansę. Oczywiście najlepiej jest mieć ich minimalnie 2000, a wiemy, że taka ilość nie będzie dla Was problemem. Otrzymujemy 100 pkt za każdą zaproszona osobę. Losowanie zaplanowane na 30 grudnia 2019 roku. Skorzystajmy wszyscy razem.

Link do wzięcia udziału w konkursie.

Wybrane dla Ciebie:

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.