KONKURS: Wygraj darmowego Ledgera oraz do 2000 USD w TRX

Konkursy w świecie kryptowalut to nie lada gratka dla osób lubiących wyzwania. Ostatnio Firma Ledger postanowiła bardziej celebrować swoje większe współprace i z tego powodu przygotowuje dla użytkowników losowanie. Dzięki dodaniu możliwości stakingu TRX na ledgerze live powstał konkurs, a warunki wzięcia udziału są banalnie proste. Dzisiaj przedstawiamy wam możliwość wygrania darmowego portfela kryptowalut od Ledger oraz nawet do 2000 USD w kryptowalucie TRX. Jedyne co potrzeba do zapisać się meilem do losowania.

Wystarczy zapisać się na listę osób, które oczekują wyników. Potrzebujemy jedynie meila oraz 2 minuty wolnego czasu. Po zapisie pojawią się nam opcje zdobycia dodatkowych punktów. Im mamy ich więcej, tym na lepszą nagrodę mamy szansę. Oczywiście najlepiej jest mieć ich minimalnie 3000, a wiemy, że taka ilość nie będzie dla Was problemem. Zwłaszcza, że po wykonaniu pierwszych zadań społecznościowych za kilka dni pojawią się nowe. Otrzymujemy 100 pkt za każdą zaproszona osobę. Losowanie zaplanowane na 29 kwietnia 2020 roku, a konkurs trwa od dzisiaj. Skorzystajmy wszyscy razem i życzymy szczęścia!

Link do wzięcia udziału w losowaniu.

Wybrane dla Ciebie:

 Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.