Rozpoczęto wysyłkę Kart VISA MCO do Europy!

Dzisiaj Crypto.com ogłosiło, że firma rozpoczęła wysyłkę kart MCO Visa do swoich klientów w Europie. Karty trafią aż, do 31 krajów europejskich co sprawi, że crypto.com stanie się jedynym dostawcą kart kryptowalutowych, który oferuje karty w Azji, całej UE i Stanach Zjednoczonych. Prościej rzecz ujmując: Karta od crypto.com jest teraz najbardziej dostępną kartą obsługującą kryptowaluty na całym świecie.

Karta MCO Visa od firmy Crypto.com była jedną z pierwszych na rynku. Jej premiera odbyła się w Singapurze w 2018 roku i jest obecnie najbardziej dostępną kartą na świecie. Od tego czasu rynek kart kryptowalutowych bardzo przyspieszył, ponieważ wiele firm rozszerzyło swoją ofertę lub wydało własne karty. Od dziś Crypto.com wysyła długo oczekiwane karty na 31 rynków w Europie, w tym do wszystkich 27 państw członkowskich UE.

Kryptowalutowa Karta VISA MCO

Na aplikacji crypto.com jest dostępnych aż 7 walut tradycyjnych oraz ponad 45 kryptowalut. Mamy tam dostęp do alertów oraz analizy własnego portfolio śledząc dane i kursy ponad 200 coinów. Co najważniejsze weryfikacja na aplikacji jest bardzo prosta i przebiega bardzo szybko. Karty VISA MCO oferują nam szereg korzyści. Nawet za samo zamówienie karty np. Ruby Steel otrzymujecie na starcie cashback 50 USD w kryptowalucie MCO. Więcej o bonusie możecie dowiedzieć się w naszym wcześniejszym artykule.

Kris Marszalek, współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com powiedział:

„Odkąd po raz pierwszy dostarczyliśmy naszą kartę MCO Visa w 2018 roku, szybko wkraczamy na nowe rynki i poszerzamy bazę użytkowników. Crypto.com oddzieliło się od ogółu, koncentrując się na budowie kompleksowego ekosystemu kryptowalutowego, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasza przyjazna dla użytkownika aplikacja działa jak jeden hub do zarządzania wszystkimi Twoimi potrzebami na rynku kryptowalut. Po sparowaniu kart z aplikacją użytkownicy mogą kupować, sprzedawać, zarabiać kryptowaluty oraz uzyskać natychmiastowe pożyczki. W miarę dojrzewania naszego wsparcia finansowego nasze karty będą miały jeszcze lepszą pozycję do przejęcia najwyższej pozycji na rynkach światowych”

Firma Crypto.com odnotowała ostatnio znaczną trakcję w Europie i podjęła szereg kroków w celu rozszerzenia swojej obecności. Między innymi, zatrudniła Marianę Gospodinovą jako dyrektora generalnego regionu. Zespół wzmocnił zgodność z przepisami w ekosystemie złożonych płatności i uruchomił społeczności lokalne obsługujące większość lokalnych języków UE w celu uzyskania lepszego dostępu do natychmiastowej informacji zwrotnej i wsparcia. Ponadto firma na początku tego miesiąca ogłosiła nową polisę ubezpieczeniową w wysokości 100 mln USD, która przenosi całkowite ubezpieczenie kryptowalutowe Crypto.com do rekordowego poziomu 360 mln USD w branży. Zapewnia to dodatkową warstwę ochrony ponad 2 milionom użytkowników. Przez ostatnie miesiące tysiące ludzi zamawiało i rezerwowało karty MCO Visa w całej UE, a aplikacja Crypto.com znalazła się w 50 najlepszych w kategorii Finanse w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech i Hiszpanii.

Crypto.com oferuje pięć poziomów kart MCO Visa, które nie zawierają opłat rocznych ani miesięcznych. Oferują także 100% rabatu na Spotify, Netflix i Amazon Prime, dostęp do poczekalni na lotnisku dla wybranych kart, brak opłat za wypłatę z bankomatu, funkcjonalność „dotknij i zapłać” oraz konkurencyjne stawki międzybankowe.

Pobierając aplikację z naszego linku wspierasz rozwój serwisu coininsider.pl. Gdy zakupisz minimalnie 50 MCO oraz zamrozisz je na 6 miesięcy zamawiając kartę Ruby Steel otrzymasz dodatkowe 50 USD w MCO.

Nie przegap okazji!
Zapisz się na nasz Newsletter!

Otrzymuj najważniejsze raporty z rynku kryptowalut, najcenniejsze wskazówki oraz powiadomienia o nowościach.

Invalid email address
Pamiętaj, w każdej chwili możesz wypisać się z listy.

2 Comments

 • tomasz
  Posted 3 sierpnia 2020 17:28 0Likes

  chyba nie wysyłają jednak kart – czekam i czekam.
  Suport na pytanie o wysyłke karty milczy 🙁

  • Marcin Podsiodło
   Posted 4 sierpnia 2020 10:31 0Likes

   Tomasz, dołącz na kanał telegramowy do polskiej społeczności crypto.com 😉 Myślę, że tam uzyskasz wszystkie informacje, które są Ci potrzebne 😉

Leave a comment

Informacje opublikowane na portalu kryptowalut coininsider.pl nie są rekomendacjami finansowymi oraz nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Opublikowane na łamach portalu informacje nie stanowią oferty. Coininsider.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie decyzje, podjęte pod wpływem danych prezentowanych w Serwisie. Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu ewentualnego wykorzystywania informacji na stronie.

Coininsider.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.